Huobi Para Çekme: Huobi’den Binance’a Para Çekme 2022

Huobi para çekme işlemi yaparken yanlış işlem yapmaktan korkuyorsanız, aşağıda sizlere detaylı bir şekilde resimli anlatım yaptığımız gibi işlem yaparak güvenilir ve hızlı bir şekilde para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Lütfen para çekme işlemine başlamadan önce aşağıda Huobi’den para çekerken dikkat edilmesi gerekenler bölümünü okuduktan sonra işlem yapın.

Huobi’den Nasıl Para Çekilir?

Huobi’den para çekme işlemi direkt olarak bankaya yapılamamaktadır. Bunun yerine Türkiye’deki bankalarla anlaşması bulunan BinanceTR hesabınızı kullanarak varlıklarınızı buraya transfer edebilir daha sonra bankanıza transfer edebilirsiniz. Aşağıda Huobi’den BinanceTR coin transferini anlattık, diğer borsalarda da aynı şekilde işlem yapabilirsiniz.

Huobi para çekme Hesabınıza giriş yaptıktan sonra bilgisayar kullanıcısı iseniz sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Cüzdan” sekmesine tıklayın, mobil kullanıcısı iseniz sayfanın alt köşesinde yer alan “Cüzdan” sekmesine tıklayın.
Huobi para çekme Huobi’den Binance’a USDT transfer edecekseniz, “Coin Seçin” bölümünden “USDT” seçin, “Ağ” kısmını “TRC20” olarak belirleyin ve alt kısımda yer alan “Adres” satırını kopyalayın. Yanlış bir işlem yapmamak için adres satırının yanındaki işarete tıklayarak otomatik kopyalayın.
Huobi para çekme Hesabınıza giriş yaptıktan sonra web kullanıcısı iseniz sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Cüzdan” sekmesine tıklayın, mobil kullanıcısı iseniz alt kısımda yer alan “Cüzdan” butonuna tıklayın. Daha sonra “Çekme” butonuna tıklayın.
Huobi para çekme Açılan sayfada hangi coini çekmek istediğinizi soracaktır. Coin için “USDT” seçin, “Ağ” için “USDT” olarak seçin ve adres bölümüne, Binance’dan kopyaladığınız adresi yapıştırın.
Huobi para çekme Yukarıdaki işlemleri doğru şekilde yaptığınızdan emin olduktan sonra “Onayla” butonuna tıklayın çıkan ekrandan mail doğrulama kodu, SMS doğrulama kodu ve aktif ise 2FA doğrulama kodunu girerek işlemi tamamlayın.

Huobi’den Para Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Huobi’den para çekme işlemi, yukarıda da gördüğünüz gibi son derece basit bir şekilde yapabileceğiniz bir işlemdir. Ancak yanlış bir yere para göndermemek için aşağıdaki sıraladığımız konulara dikkat etmenizi öneririz.

  1. Cüzdan kodunu 2 defa kontrol edin, yanlış bir işlem yapmamak için “Cüzdan kodu” bölümünün sağ tarafında yer alan “kopyalama” butonunu tıklamanızı öneririz.
  2. Huobi para çekme işlemi hakkında yukarıda anlattıklarımızı uygulayarak kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun karşısında başkasından yardım almak yerine Huobi destek ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.
  3. Telegram kanallarından Huobi para çekme konusunda size yardımcı olabileceklerini söyleyen kişilere itibar etmeyin. Dolandırıcılık vakalarına karşı dikkatli olun.
Dünyanın en iyi kripto para borsalarını karşılaştır!
Birbirinden farklı avantajlara sahip en iyi kripto para borsalarını karşılaştır ve avantajlarından yararlan.

Huobi SSS

Huobi para nasıl yatırılır?

Huobi hesabınıza kredi kartı ile ya da başka borsadaki varlıklarınızı transfer ederek para yatırabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Huobi kimlik doğrulama güvenilir mi?

Huobi kimlik doğrulama (KYC) kripto para dolandırıcılıklarının, terörü finanse etme suçlarının ve karapara aklama suçlarının önüne geçmek için istenen bir işlemdir. Kullanıcıların kimlik bilgileri üçüncü taraflarla paylaşılmaz, sadece hukuki bir inceleme gerektirmesi durumunda ilgili makamlarla paylaşılır.

Huobi para nasıl çekilir?

Huobi'den direkt olarak banka hesabınıza para çekimi yapamazsınız. Bunun yerine Türkiye'deki bankalarla anlaşması bulunan BinanceTR ya da yerel kripto para borsaları; BTCTurk, Paribu, Bitci gibi borsalara varlıklarınızı transfer edebilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz