Huobi PrimeList’ten Yeni Listeleme: MUDOL2 Listeleniyor

Huobi Primelist’te yeni coinler listelenmeye devam ediyor. Resmi internet sitesinden duyuru yapan platform, 15 Temmuz’dan itibaren MUDOL2’nin listeleneceği duyuruldu.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

Yüksek kaliteli tokenların listelendiği Huobi Primelist’te yeni tokenler eklenmeye devam ediyor. Primelist ile katılımcılar, düşük fiyatlarla yeni jetonlar satın alma ve etkinlik sona erdiğinde ticaret yapma şansına sahip olurlar.

MUDOL2 listelenmesi ile ilgili önemli bilgileri kullanıcılarına sunan Huobi, proje hakkında ayrıntılı bilgilere de yer verdi. İşte haberin ayrıntıları.

Satış için Jetonlar:

Jeton MUDOL2
satış dönemi 14 Temmuz 02:00 (UTC) – Temmuz 11:00 (UTC)

(İşlemler 15 Temmuz saat 13:00’te (UTC) açılacaktır)

Satış için jeton temini mevcut 600.000 jeton (toplam arzın %0.12’si)
Satıştaki toplam paylar 7.200 hisse (her hisse 83.33 jetondan oluşur)
Alış fiyatı jeton başına 0.12 USDT
Ödeme varlığı USDT

 

Nasıl katılacağım:

Bu token satışına katılmaya hak kazanmak için belirlenmiş işlem hacimlerini ve toplam varlık bakiyesi gereksinimlerini karşılamanız gerekir.

Uygunluk:

Kimlik doğrulamasının tamamlanması (KYC)

 • Huobi Global’e kaydolun ve kimlik doğrulama sürecini (KYC) 14 Temmuz saat 02:00’den (UTC) önce tamamlayın (henüz yapmadıysanız).

Günlük spot işlem hacmi gereksinimleri

 • Abonelik süresinin bitiminden önceki 3 gün boyunca herhangi bir dijital varlıkta günlük minimum 500 USDT spot işlem hacmine ulaşın.
 • Günlük ortalama işlem hacmi, kayıtlı ülkenizin yerel saatine göre art arda 3 gün boyunca alınacaktır.
 • Günlük ortalama spot işlem hacmi = Abonelik başlamadan 3 gün önce toplam spot işlem hacmi / 3.
 • Ücretleri puan kartıyla mahsup edilen spot işlemlerden elde edilen hacimlerin hiçbiri, spot alım satım görevine dahil edilmeyecektir.
 • Abonelik süresi boyunca işlem hacminizi istediğiniz zaman etkinlik sayfasından kontrol edebilirsiniz. İşlem hacmi, mevcut tüm işlem çiftlerinde (USDT/HUSD, PAX/HUSD, USDC/HUSD, USDC/USDT, TUSD/HUSD, DAI/USDT, TUSD/USDT gibi sabit para çiftleri hariç) hem alımları hem de satımları (yıkama işlemleri hariç) içerir. , PAX/USDT, DAI/HUSD, USDD/USDT ve UST/USDT).

Toplam varlık bakiyesi gereksinimi

 • Toplam varlık bakiyenizin anlık görüntüleri, 11 Temmuz 00:00:00 (UTC+8) ile 13 Temmuz 2022 23:59:59 (UTC+8) arasında rastgele bir zamanda alınacaktır.
 • MUDOL2 Primelist’e katılmak için gereken minimum günlük ortalama varlık bakiyesi 100 USDT’dir.
 • Alacağınız maksimum sipariş miktarı, Huobi’deki toplam varlık bakiyenizle orantılıdır. Toplam varlık bakiyeniz ne kadar yüksek olursa, maksimum sipariş boyutu da o kadar büyük olur. Ne kadar çok varlığa sahipseniz, o kadar çok jeton sipariş edebilirsiniz.
 • Aşağıdaki hesaplardaki varlık bakiyeleri anlık görüntülere dahil edilmiştir: spot, türevler, marj, fiat, Huobi Kazancı, miktar, havuz ve seçenekler.
 • HT varlıkları, USDT’ye dönüştürülmeden önce 1,5 ile çarpılacaktır. Örneğin, elinizde 100 USDT değerinde HT varsa, 150 USDT olarak sayılır.
 • Alt hesaplar altındaki varlık varlıkları istatistiklere dahil edilmemiştir.

USDT bakiye gereksinimi

Abonelik işlemi sırasında lütfen hesabınızdaki USDT bakiyesinin satın alma için gereken tutardan fazla olduğundan emin olun.

 

Katılım Süreci:

 • 14 Temmuz 02:00 (UTC) ile 15 Temmuz 11:00 (UTC) arasında, uygun kullanıcılar bu etkinliğe kaydolabilir. Kayıt tamamlandıktan sonra Exchange Hesabındaki USDT bakiyeleri otomatik olarak kilitlenecektir.

(Not: Etkinliğe kayıt yaptırmadıysanız, token satışına katılamazsınız.)

 • 15 Temmuz saat 11:00 (UTC) ile 12:30 (UTC) arasında sistem, tüm uygun katılımcılar arasından şanslı kazananları rastgele seçecektir. Kazananlar, MUDOL2’nin en az 1 hissesini (10 USDT-değerinde) satın almaya hak kazanırlar.
 • Herhangi bir hisse kazanamayan katılımcıların USDT jetonları otomatik olarak açılır ve Exchange Hesaplarına bırakılır.

Lütfen aklınızda bulundurun:

 • Huobi Global, MUDOL2 mevduatlarını ve spot ticaretini (MUDOL2/USDT) 15 Temmuz saat 13:00’te (UTC) açacak.
 • Huobi Global, MUDOL2 para çekme işlemlerini 18 Temmuz saat 10:00’da (UTC) açacak
 • Marj ticareti, vadeli işlemler ve cazip ödüller içeren MUDOL2 promosyonları, MUDOL2’nin spot ticareti açıldıktan kısa bir süre sonra yayınlanacaktır. Bizi izlemeye devam edin!

Şartlar ve koşullar:

 • Son işlem fiyatının %90 ~ %110’u arasında emir defterinde emir yoksa, alış/satış için verilen tüm yeni Piyasa Emirleri, kaymayı önlemek için otomatik olarak iptal edilir. Genellikle yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kaldıklarından, yeni listelenen tokenlerin ticaretini yaparken lütfen yeterli risk değerlendirmesi yaptığınızdan emin olun.
 • Aşağıdaki ülkelerden veya bölgelerden kullanıcıların bu Primelist etkinliğe katılmasına izin verilmeyecektir: Anakara Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Singapur, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela ve Kırım Bölgesi.
 • API kullanılarak veya eksi ücret oranı ile verilen siparişler Primelist etkinliğine katılamaz.
 • Piyasa yapıcı olan kullanıcılar Primelist etkinliğine katılamayacaklar.
 • Primelist etkinliği alt hesaplara açık değildir.
 • Huobi Global, bu etkinliğin tüm yönleri için nihai yorumlama hakkını saklı tutar ve hileli davranış belirtileri gösteren herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkına sahiptir.
 • Huobi Global, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz