Huobi Ödüllü ANTEX Ticareti: Toplam Ödül 60.000 USDT

Huobi Global’de minimum 500 USDT değerinde ANTEX spot ticaret hacmine ulaşan kullanıcılar, 60.000 USDT’lik ödül havuzunu paylaşıyor.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

Resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda haberi paylaşan Huobi Global, 18 Temmuz 12:00 (UTC) – 25 Temmuz 12:00 (UTC) arasında işlem yapan kullanıcıları arasında 60,000 USDT paylaşacağını duyurdu.

Dünyanın en güvenilir kripto borsalarından Huobi, her gün yeni bir etkinliğe imza atmaya devam ediyor. Resmi web siteden yapılan duyuruda 18 Temmuz 12:00 (UTC) – 25 Temmuz 12:00 (UTC) tarihleri arasında 500 USDT değerinde ANTEX spot ticaret hacmine ulaşan kullanıcılar, 60.000 USDT’lik ödül havuzunu paylaşacaklarını duyurdu.

Etkinlik 1: Ticaret, Döndürme ve 60.000 USDT Kazanma

 • Huobi Global’de minimum 500 USDT değerinde ANTEX spot ticaret hacmine ulaşan kullanıcılar, 60.000 USDT’lik ödül havuzunu paylaşmak için Çarkıfelek’i çevirebilir.
 • ANTEX günlük işlem hacminin katmanları ve karşılık gelen kazanma şansı aşağıdaki gibidir:
ANTEX günlük spot işlem hacmi (USDT) Günlük spin şansı*
≥ $500 1 dönüş
≥ $1,000 2 dönüş
≥ $3,000 3 dönüş
≥ $10,000 5 dönüş
≥ $20,000 7 dönüş

Not:

 • Bu durumda saat her gün 16:00’da (UTC) sıfırlanacak ve 16:00’dan (UTC) başlayan 24 saat içinde gün olarak kabul edilecektir. O gün karşılanan günlük spot işlem hacimlerinden elde edilen tüm spin şansları sadece gün içinde geçerlidir. Spin sayıları bir sonraki gün sıfırlanacaktır.
 • Ödül havuzu sürerken, ödüller ilk gelene ilk hizmet esasına göre verilecektir.
 • Ücretleri puan kartıyla mahsup edilen spot işlem hacminin hiçbiri, spot alım satım görevinin ilerlemesine dahil edilmeyecektir.
 • Alt hesapların işlem hacimleri, toplam işlem hacminin hesaplanması için ilgili ana hesaplara alacaklandırılacaktır.
 • Her katılımcı etkinlik boyunca “Çarkıfelek”i en fazla 49 kez çevirebilir.
 • Döndürme şansı, her etkinlik gününde elde edilen işlem hacmine göre otomatik olarak hesaplanır.
 • Tüm ödüller, etkinlikten sonraki 14 iş günü içinde kazananların Huobi Global hesaplarına yatırılacaktır. Ödüllerinizi 14 iş günü içinde almazsanız, lütfen 7/24 çevrimiçi desteğimizle iletişime geçin veya yardım için [email protected] adresine e-posta gönderin.

Şartlar ve koşullar:

 • Katılımcıların kimlik doğrulamasını tamamlamaları gerekmektedir. Kampanya sona ermeden kimlik doğrulamasının tamamlanmaması, ödüllerin kaybedilmesine neden olacaktır.
 • Piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir.
 • Aşağıdaki ülke veya bölgelerden kullanıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir: Anakara Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela ve Kırım.
 • Huobi Global, bu etkinliğin şartlarını değiştirme veya revize etme veya bu etkinliği herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın tamamen kendi takdirine bağlı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

Yukarıdakiler yalnızca bilgi amaçlıdır ve Huobi Global, Huobi Global’deki herhangi bir dijital varlık, ürün veya promosyonla ilgili olarak hiçbir tavsiye veya garanti vermez.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz