Huobi CandyDrop launches Airdrop: Ödül 1.250.000.000.000 QOM

0
282

Huobi Global launches airdrop ile kullanıcılarını ödüllendiriyor. Toplam 1.250.000.000.000 QOM dağıtılacağı airdrop etkinliğine katılmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİhuobi

Son katılım tarihi: 6 Ağustos 2022

Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılmak için Huobi hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. Ücretsiz Huobi hesabı oluşturmak için tıklayın.

1. Uygunluk

Etkinlik sırasında, her CandyDrop katılımı için 30 kristal tüketilecektir.

2. Nasıl Katılırım
İlgilenen kullanıcılar, Etkinlik sayfasına girmek ve etkinliğe katılmak için buraya tıklayabilir. Kaydınız başarılı olmazsa, lütfen kristal varlıklarınızı kontrol edin. Katılmak için buraya tıklayın .

3. Candydrop’larınızı kazanın

CandyDrop jetonları kayıtlı katılımcılara rastgele dağıtılacaktır. Kazananlar jetonları ücretsiz olarak alacaklar. Jeton ödülleri, kazananların Spot Hesaplarına 12 saat içinde teslim edilecektir.

Proje Toplam Airdrop Tutarı
QOM 1.250.000.000.000 QOM

Tahsis hesaplanması

 • Bireysel kullanıcının gerçek kazanma oranı = toplam kazanan sayısı / etkinlikteki toplam katılımcı sayısı * %100
 • Kazanma oranı ve nihai token tahsisi, işlem hacmi, işlem sıklığı, varlık bakiyesi ve HT varlıkları vb. dahil olmak üzere bir kullanıcı verisi matrisine dayalı olarak hesaplanır.
 • HT sahipleri için varlık bakiyesi hesaplanırken HT kısmı 1,5 ile çarpılacaktır.

4.  * CandyDrop Şanslı Yıldız:  Her CandyDrop turundan, 1.000 USDT değerinde özel airdropların keyfini çıkarabilen CandyDrop şanslı yıldızımız olarak seçilen bir katılımcı olacak!

*Şanslı Yıldız Ödüllerini Talep Edin:  CandyDrop Lucky Star, SMS bildirimi ve Huobi APP’den push, gelen kutusu ve açılır pencereler aracılığıyla fark edilecektir. Şanslı kazananın, ödülleri nasıl alabileceği konusunda Huobi müşteri hizmetlerine ([email protected]) e-posta göndermesi gerekir.

*CandyDrop Lucky Star için Gerekli Görev:  CandyDrop Lucky Star, Huobi’nin CandyDrop etkinlikleriyle ilgili deneyimlerini paylaşabileceği Huobi Live’ımıza katılmaya davetlidir. Bu görevi tamamlayamazlarsa, 1.000 USDT’ye hak kazanamamayı kaybedeceklerdir. Huobi müşteri hizmetleri, Huobi Live gösterisinden 3 iş günü önce şanslı kazananla iletişime geçecektir.

Notlar:

 • Kullanıcıların bu etkinliğe katılmadan önce kimlik doğrulamasını tamamlamaları gerekmektedir. Etkinlik sona ermeden kimlik doğrulamasının tamamlanmaması, ödüllerin kaybedilmesine neden olacaktır.
 • Kullanıcılar bu etkinliğe yalnızca Huobi Uygulaması üzerinden katılabilir.
 • Alt hesaplar bu etkinliğe bağımsız bir giriş olarak katılmaya uygun değildir.
 • Piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir.
 • Spot işlem hacmi, spot, ETP, marj ve grid işlemlerinin hacmini içerir.
 • Yerel uyumluluk gereksinimleri nedeniyle, aşağıdaki ülke ve bölgelerdeki kullanıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir: Anakara Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Singapur, Venezuela ve Kırım.
 • İşlem hacmi yalnızca QOM/USDT, SHIB/USDT, SHIB/USDC (yıkama ticareti hariç) dahil olmak üzere belirli ticaret çiftlerinin alım satımını içerir.
 • Ücretleri düşürmek için Puan Kartları kullanılarak yapılan spot işlemlerin oranı, bu aktivite için günlük ortalama tutara dahil edilmeyecektir.

Huobi Global, bu olayla ilgili nihai karar verme hakkını saklı tutar. Hile durumunda Huobi Global, ilgili kullanıcıları diskalifiye etme ve ödüllerini kaybetme hakkını saklı tutar.

Yukarıdakiler sadece bilgi amaçlıdır. Huobi Global, Huobi Global üzerindeki herhangi bir dijital varlık, ürün veya promosyonla ilgili olarak hiçbir tavsiye veya garanti vermez.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz