Gate.io Para Çekme: Gate.io’dan Binance’a Para Çekme 2022

Güvenilir kripto para borsası Gate.io’dan para çekme nasıl yapılır hakkında bilgi sahibi değilseniz aşağıda resimli anlatım yaptığımız şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda Gate.io’dan para çekerken dikkat edilmesi gerekenler hakkında verdiğimiz bilgilendirme metnini okuyarak hatasız bir şekilde hesabınızdan para çekebilirsiniz.

Gate.io’dan Nasıl Para Çekilir?

Gate.io’dan banka hesabına para çekme işlemi yapılmamaktadır. Bunun yerine aşağıda anlatacağımız şekilde Gate.io’dan BinanceTR hesabınıza transfer ederek banka hesabınıza para çekebilirsiniz.

Gate.io para çekme BinanceTR hesabınıza giriş yapmak için ana sayfanın sayfanın sağ üst köşesinde yer alan "Giriş Yap" butonuna tıklayın. Kullanıcı bilgilerinizi girin ve doğrulama kodunu girerek hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Cüzdan” sekmesine tıklayın ve burada açılan seçeneklerden “Yatırma” butonuna tıklayın.
Gate.io para çekme Yatırma bölümüne geldikten sonra “İtibari Para” ve “Kripto” seçeneklerini göreceksiniz. Buradan “Kripto” seçeneğini tıklayın. Açılacak sayfada hangi coini yatırmak istediğinizi soracaktır. Biz “USDT” olarak anlatacağız, siz destekleyen başka bir coin de seçebilirsiniz. USDT seçtikten sonra “Ağ Seç” bölümünde “TRC20” ağını seçin ve çıkan cüzdan kodunu kopyalayın.
Gate.io para çekme Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra Gate.io hesabınıza giriş yapın ve daha sonra "Cüzdan" butonuna tıklayarak açılan sayfadan "Çek" butonuna tıklayın.
Gate.io para çekme Para çekme butonuna tıkladığınızda açılacak sayfadan Coini seçin (USDT) daha sonra “Ağ Adresi” bölümüne “TRC20” olarak belirleyin ve “Transfer Adresi” kısmına ise Binance’dan kopyaladığınız cüzdan kodunu yapıştırın ve “Onayla” deyin.
Gate.io para çekme Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra sistem güvenliği açısından Mail doğrulama kodu, SMS doğrulama kodu, 2FA kodu ve varsa Fon kodunu girdikten sonra “Onayla” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.

Para Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Cüzdan kodunu doğru şekilde yazmak için manuel yazmak yerine adresi kopyalayın.
  2. Ağ adresini doğru seçtiğinizden emin olun. Farklı ağ adreslerini seçmeniz halinde paranız aktarılmaz ve bu da sizi uğraştırır.
  3. Para çekme işlemini yaparken doğrulama kodlarını doğru şekilde girdiğinizden emin olun.
  4. USDT çekerken ağın “TRC20” olmasına dikkat edin, “ERC20″ ağını seçerseniz, yüksek komisyon kesintisi ödemek zorunda kalırsınız.
Dünyanın en iyi kripto para borsalarını karşılaştır!
Birbirinden farklı avantajlara sahip en iyi kripto para borsalarını karşılaştır ve avantajlarından yararlan.

Gate.io Para Çekme SSS

Yanlış adrese para çektim, ne olacak?

Gate io para çekme işlemlerinin başarısız olmasının bir diğer nedeni ise yanlış cüzdan adresine yapılan transfer işlemidir. Bu durumda İptal edildi uyarısı alırsınız ve fonlarınız cüzdanınıza geri iade edilir. Ancak bir süre bekledikten sonra yine de fonlarınız cüzdanınıza aktarılmadı ise lütfen Gate.io canlı destek sayfasını kullanarak iletişime geçin.

Çekilen para hesaba neden geçmez?

Gate.io para çekme işlemlerinin başarısız olmasının farklı nedenleri şunlardır;

Yanlış adres

Yanlış adres uzunluğu

Kullanıcı bir etiket veya not doldurmadı

Ağ gecikmesi.

Yaptığınız çekimin neden başarısız olduğunu çekim geçmişi sayfasına giderek sistemin verdiği uyarıyı okuyarak öğrenebilirsiniz.

KYC doğrulaması yapmadan para çekilebilir mi?

Gate.io kara para aklama ve terörü finanse etme suçlarının önüne geçmek amacıyla KYC doğrulaması yapmayan kullanıcıların para çekmesine izin vermemektedir. Fon çekmek için öncelikle kimlik doğrulaması yapmanız gerekir.

"Hesap koruma altında" ne demek?

Hesap koruma altında uyarısının nedenleri, son 24 saat içerisinde güvenlik ayarlarının değişmesinden kaynaklanmaktadır. Şifre değiştirme, telefon numarası, mail adresi değiştirme gibi güvenlik ayarlarını yapmanız durumunda 24 saat süreyle güvenlik nedeni ile para çekimi yapamazsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz