Gate.io Kayıt Ol | Ömür Boyu %20 Komisyon İndirimi: 4897221

En güvenilir kripto para borsalarından Gate.io, yeni kayıt olan kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam ediyor. Gate.io kayıt işlemi hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımızı okuyarak basit birkaç adımda kaydınızı oluşturarak ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

7.1
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Adım Adım Gate.io Kayıt Olma

Dünyanın en güvenilir kripto para borsalarından Gate.io hesap oluşturma için aşağıda sizlere görselli olarak anlattığımız şekilde hareket ederek hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Gate.io kayıt nasıl olunur Gate.io giriş sayfasına geldikten sonra yukarıdaki görselde görüldüğü gibi sağ üst köşede yer alan "Kayıt Ol" butonuna tıklayın. Hızlı giriş için tıklayın.
Gate.io kayıt "Kayıt Ol" butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan üyelik formunu doğru bilgilerle doldurun. Aşağıda yer alan "18 yaşında veya daha büyük olduğumu onaylıyorum ve Gate.io Kullanıcı Sözleşmesi Gizlilik Politikasını kabul ediyorum" yazısının yanındaki clicke tıklayın ve "SONRAKİ" et butonuna tıklayın.
fon şifresi Açılan sayfada “Fon şifresi” belirleyin. (Fon şifresi, varlıklarınızı güven altında tutmak için belirlemeniz gereken bir şifredir. Alım-satım işlemlerinde, fon şifresi kullanabilir ya da pasif edebilirsiniz.)
E-posta doğrulama Kayıt işlemini tamamladığınızda açılan sayfada “Hesabınız doğrulandı” ibaresini göreceksiniz. Bu aşamadan sonra kayıt olurken verdiğiniz mail adresinize gönderilen "Doğrulama linki"ne tıklayın ve hesabınızı doğrulayın.
Doğrulama kodu E-Posta adresi doğrulama bağlantısına tıkladığınızda hesabınız doğrulanacaktır. Bu aşamadan sonra mailinize yeni bir kod gelecektir. Bu kodu yukarıda gösterildiği gibi E-posta kodu bölümüne yapıştırın.

Mobilden Gate.io’ya Nasıl Kayıt Olunur?

Cep telefonunuzda ya da tabletinizde de Gate.io hesap açma işlemini yapabilirsiniz. Aşağıda görselli şekilde anlattığımız gibi hareket ederek güvenilir bir şekilde hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Gate.io mobil Telefondan Gate.io hesabı oluşturmak için IOS kullanıcısı iseniz App Store'dan, Android kullanıcısı iseniz Play Store'a girin, "Arama" yerine "Gate.io" yazın ve uygulamayı indirin.
Android IOS
Kayıt ol Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra açın ve sol üst köşede "Profil" resmine tıklayın, "Oturum Aç/ Kayıt Ol" butonuna tıklayın.
Forumu doldurun Bu işlemi yaptıktan sonra açılacak forum ekranında yer alan bilgileri doğru şekilde girin. E-Posta adresi, Şifre, Fon Şifresi ve Referans kodunu yazın. Referans kodu bölümüne "4897221" kodunu yazın, alım-satım ve bozdurma işlemlerinde ömür boyu %10 komisyon indirimi kazanın.
E-posta doğrulama Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra e-posta adresinize gelen doğrulama linkine tıklayın ve adımları takip ederek hesap kaydınızı oluşturun.

Gate.io Giriş Nasıl Yapılır?

Gate io giriş

Hesabınızı oluşturduktan sonra artık alım-satım işlemlerine başlayabilirsiniz. Bunun için hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Peki, Gate.io giriş nasıl yapılır? İşte adım adım, hesaba giriş.

 1. Mobil ya da PC kullanıcısı iseniz uygulamayı ya da web sitesini açtıktan sonra sayfanın üst kısmında yer alan “Giriş” butonuna tıklayın.
 2. E-posta veya kayıtlı olduğunuz cep telefonu numaranızı girin ve “Giriş” butonuna tıklayın.

Gate.io Şifre Yenileme

Kullanıcılar, zaman zaman hesaplarına uzun süre giriş yapmadıkları için şifrelerini unutabiliyorlar. Eğer şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki adımları takip ederek yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Gate.io şifre sıfırlama İnternet tarayıcısından ya da uygulamadan giriş yaparken "E-posta" ve "Şifre" alanına bilgileri yazın, eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız sağ alt köşede "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayın.
Gate.io şifre sıfırlama Şifrenizi giriş yaptığınız e-posta adresi veya cep telefonu numaranız ile sıfırlayabilirsiniz. Resimde gösterildiği gibi hangi seçeneği istiyorsanız ona tıklayın.
Gate.io şifre sıfırlama "İleri" butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada bulmacayı çözmeniz gerekir. Soldan sağa çekerek resmi doğru yere sürükleyerek çözebilirsiniz.
Gate.io şifre sıfırlama Açılacak sayfada sizden "TOTP" (2FA) doğrulama kodunu isteyecektir. Eğer kurulu bir uygulamanız varsa burada oluşturduğunuz değişken şifreyi girin, oluşturmadı iseniz boş bırakın.
Gate.io şifre sıfırlama Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra sistem kayıtlı e-posta adresinize "şifre sıfırlama bağlantısı" gönderecektir. Mailden gelen bu bağlantıya tıklayın.
Gate.io şifre sıfırlama Bağlantıya tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacak. Bu sayfadan oluşturmak istediğiniz yeni şifrenizi girin. Lütfen şifrenizi kolay tahmin edilebilir, ardışık rakamlardan ya da kişisel bilgilerinizden seçmeyin.

Gate.io KYC (Kimlik Doğrulama)

KYC doğrulaması, tüm borsaların ortak olarak istedikleri bir işlemdir. Gate.io KYC doğrulaması da kullanıcıların güvenilir bir şekilde işlem yapmaları için tamamlamaları gerekmektedir. Gate.io KYC doğrulaması yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Gate KYC

Gate.io KYC doğrulama Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan profil sekmesine tıklayın ve ardından “KYC (ID)” doğrulama sekmesine tıklayın.
Gate.io KYC doğrulama Yeni açılacak sayfada, hesabınız ile ilgili iki seçenek sunulmaktadır. Eğer Hesabınız bireysel ise “Individual” seçeneğine ya da kurumsal hesap açacaksanız “Organization” seçeneğine tıklayın.
Gate.io KYC doğrulama Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi girdikten sonra, altta yer alan kimliğinizin ön yüzü ve arka yüzünü yükleyin seçeneklerine tıklayarak kimliğinizi yükleyin.
Gate.io KYC doğrulama Sayfanın alt kısmında yer alan “Temel Bilgileri Onaylayın” bölümünden resimde belirtildiği gibi bir kağıda “Gate.io ID" numaranızı ve günün tarihini yazarak kimliğinizi de yanında tutacak şekilde selfie çekip yükleyin, "Onayla ve Gönder" butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.

Gate.io Para Yatırma

Gate.io üyelik işlemini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra ticaret yapmaya başlamak için para yatırmanız gerekmektedir. Gate.io’ya banka üzerinden para transferi yapılamamaktadır. Bunun yerine aşağıdaki adımları takip ederek Binance hesabınızdan ya da diğer borsalardaki varlıklarınızı transfer edebilirsiniz.

 1. Hesabınıza giriş yapın
 2. “Cüzdan” sayfasına gidin.
 3. “Yatırma” butonuna tıklayın.
 4. Yatırmak istediğiniz coini seçin, ağı seçin, cüzdan adresini kopyalayın.
 5. Binance hesabınıza giriş yapın.
 6. “Cüzdan” sayfasına gidin.
 7. “Çekme” butonuna tıklayın.
 8. Yatırmak istediğiniz coini seçin, ağı belirleyin ve Gate.io’da kopyaladığınız cüzdan kodunu yapıştırın.
 9. Doğrulama kodlarını girerek işlemi tamamlayın.

Gate.io para yatırma hakkında ayrıntılı bilgilere ve resimli anlatıma ulaşmak için buraya tıklayın.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Gate.io’dan Para Çekme

Gate.io’dan direkt banka hesabınıza para çekemezsiniz. Bunun yerine BinanceTR hesabınıza para transfer ederek, banka hesabınıza gönderebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek Gate.io para çekme işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 1. BinanceTR hesabınıza giriş yapın.
 2. “Cüzdan” sayfasına gidin.
 3. “Yatırma” butonuna tıklayın.
 4. Coin seçin, ağı belirleyin, cüzdan adresini kopyalayın.
 5. Gate io hesabınıza girin.
 6. “Cüzdan” sayfasına gidin.
 7. “Çekme” butonuna tıklayın.
 8. Coin seçin, ağı belirleyin, BinanceTR’de kopyaladığınız cüzdan adresini yapıştırın.
 9. Onay kodlarını girerek işlemi tamamlayın.

Gate.io para çekme işlemi hakkında ayrıntılı bilgi almak ve resimli anlatıma ulaşmak için buraya tıklayın.

Gate.io Bilgisayara Kurma

Gate.io’u hem mobilde hem de bilgisayarın internet tarayıcısından kullanabilirsiniz. Buna ek olarak bilgisayarınıza uygulama indirerek de Gate.io’da alım satım işlemi yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek Gate.io bilgisayara kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gate.io bilgisayara kurma Bilgisayarınızdan program şeklinde Gate.io kullanmak için ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan "APP" yazan yere tıklayın. Açılan sayfadan kullandığınız bilgisayara uygun sürümü indirin. "Windows" ya da "MackBook" için ilgili yerlere tıklayarak uygulamayı indirin.
Gate.io bilgisayara kurma Bilgisayarınıza indirme işlemini başlattıktan sonra Windows kullanıyorsanız "İndirilenler" klasörü ya da "Hedef Klasör" olarak hangi klasörü seçti iseniz oraya giderek kurulum dosyasını bulun. MackBook kullanıcıları ise "İndirilenler" bölümünde bulabilirler. MackBook kullanıcısı iseniz kurulum dosyasını "Finder"e eklemeniz gerekecektir. Klasörde kurulum programına sağ tıklayarak "Yönetici Olarak Çalıştır" seçeneğine tıklayın ve kurulum bittiğinde, oluşturduğunuz hesap ile giriş yaparak kullanmaya başlayın.

Gate.io Alt Hesap Oluşturma

Alt hesap, Gate.io’un kullanıcılarına sunduğu bir ayrıcalıktır. Kullanıcıların varlıklarını daha rahat bir şekilde yönetmelerini sağlamaları amacı ile geliştirilen bu özelliği kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Gate io alt hesap oluşturma Kullanıcı adınız ile giriş yaptıktan sonra ana sayfada profil resminin yan tarafında yer alan "Alt Hesap Yönetimi" sekmesine tıklayın ve "Create sub account" butonuna tıklayın.
Gate io alt hesap oluşturma Açılan sayfada alt hesap oluşturmanız için size verilen forumda alt hesap kullanıcı adlarını belirleyin. Bu isimler size özel olduğu için harf, rakam ya da kendinize özel karakterler kullanarak kullanıcı adlarını belirleyebilirsiniz. Daha Sonra "Alt Hesap Oluştur" butonuna tıklayın.
Gate io alt hesap oluşturma Yukarıdaki işlemi doğru şekilde yaptığınızdan emin olduktan sonra Onayla & Oluştur butonuna tıkladığınızda açılan sayfada Google Authenticator doğrulama kodunu "2FA" girmeniz gerekecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra "Onayla" butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.
Dünyanın en iyi kripto para borsalarını karşılaştır!
Birbirinden farklı avantajlara sahip en iyi kripto para borsalarını karşılaştır ve avantajlarından yararlan.

Gate.io Kayıt SSS

Gate.io Üye ID Kodu Nedir?

Gate.io üye ID kodu, üye olunduktan sonra profil resminin altında görünen koddur. Müşteri temsilcisi ile görüşürken ya da bir kampanyaya katılırken Gate io ID kodu istenir. Genellikle forum doldurma gibi işlemlerde de başarılı şekilde tamamlayabilmek için bu kod gerekmektedir.

Gate.io güvenilir mi?

CER tarafından siber güvenlik açısından en iyi borsalardan biri olarak derecelendirilen Gate.io, kullanıcı bilgileri ve varlıklarının korunması noktasında en iyi güvenlik katmanlarına sahip kripto para borsalarından biridir. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Gate.io Türkiye’de yasal mı?

Türkiye’de kripto para ve kripto para borsaları ile ilgili kesin alınmış bazı kararlar dışında herhangi bir yasaklama söz konusu değildir. Gate.io faaliyette olduğu ülkelerin yasalarına uygun şekilde hareket eden bir borsadır. Türkiye’de de Türkiye Cumhuriyeti’nin belirlediği kurallara uygun şekilde yasal ticari faaliyet sürdürmektedir.

Gate.io KYC doğrulaması yapmadan işlem yapılabilir mi?

KYC doğrulaması yapmadan işlem yapılabilmektedir. Ancak günlük para çekme limiti kısıtlıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz