Gate.io HOLD Et Kazan Nedir, Nasıl Kullanılır?

Global kripto para borsaları arasında yer alan ve kullanıcılarına sunduğu güven ile öne çıkan Gate.io, HODL kazan özelliği ile kullanıcılarının pasif gelir elde etmelerini sağlıyor.

HODL Kazan Gate.io, kripto paraların stake edilmesi ile (kilitlenmesi) kullanıcıların pasif gelir elde etmelerine olanak sağlayan bir kazanma modelidir. Piyasanın çok oynak olduğu dönemlerde ya da herhangi bir zamanda kripto alım satımında risk almak istemeyen kripto yatırımcıları için güzel bir ticaret türü olarak sunulan Gate.io HODL et kazan, düşük riskli bir ticaret olup günlük pasif gelir elde etmek için kullanılır.

HODL Et Kazan Nasıl Kullanılır?

Gate.io hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek HODL Et kazan ile yatırım yapmaya başlayarak günlük pasif gelir elde edebilirsiniz.

HODL Et Kazan Ana sayfada yer alan “Finans” sekmesine gelin, açılan menüden “HOLD Et & Kazan” sekmesine tıklayın.
Coin/Token Seçin Açılan sayfada HODL etmek istediğiniz token/coini seçin. Aradığınız coini daha hızlı bulmak için üst kısımda yer alan arama motorundan token ismini yazarak aratabilirsiniz.
Coin seç Coin seçtikten sonra açılan sayfada yer alan “Kilitleme Miktarı” bölümüne stake etmek istediğiniz miktarı yazın ve daha sonra “Abone Ol” butonuna tıklayın.
Uyarı Coin satın aldıktan sonra açılan sayfada yer alan uyarıyı dikkatli bir şekilde okuduktan sonra işlemi onaylayın.

HODL Et Kazan Nasıl Çalışır?

HODL Et Kazan, sistemin belirlediği bazı token/coinlerin belli bir süre ile kilitlenerek kilitlenen tokenlerden günlük fon kazanma işlemidir. “Vadeli kilitleme” ve “Vadesiz kilitleme” olmak üzere iki farklı HODL yöntemi sunan Gate.io’da vadeli tokene girdiğinizde, süresi bitmeden sistemden çıkamazsınız. Ancak vadesiz kilitlemede istediğiniz zaman sistemden çıkarak paranızın hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Kilitlediğiniz coinler, Gate.io’nun belirttiği şartlar doğrultusunda kazanç sağlar. günlük olarak kilitlemeniz durumunda, çıktığınız günün kazancı hesaplanmaz, bir önceki günlerin kazancı size verilir.

HODL Et Kazan Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gate.io’un kullanıcılarına sağladığı avantajlar arasında yer alan HODL Et Kazan, her token/coin için farklı kuralların oluşturulması ile kullanılabilen pasif gelir alanıdır. Bu yüzden kripto para stake etmeden önce bilinmesi gereken önemli bazı detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. İşte HODL Et kazan yaparken dikkat edilmesi gerekenler.

1- Proje Detayları: Katılacağınız her coin/tokenin proje detayları farklıdır. Bir token stake ederken mutlaka proje detaylarını incelemenizi öneririz. Aşağıda ROSN Token örneğinde olduğu gibi diğer tokenlerin de sayfalarında proje detayları yer almaktadır.

Proje detayları

2- Kilitleme Süresi: Seçtiğiniz coin/tokenin stake etme (kilitleme) süresi ve katılım kuralları ile ilgili bilgilere ulaşın. Bu bilgilere tokeni seçerken açılan sayfada görebilirsiniz. Aşağıda yer alan ROSN Token HODL örneğini inceleyin.

Katılım kuralları

3- Proje Tanımı: Proje tanımı, bir tokeni stake etmeden önce mutlaka incelenmesi gereken bölümdür. Bu bölümde, projenin hangi amaçla hayata geçirildiği, sponsorlarının kimler olduğunu, hangi ağ üzerinden çalıştığı gibi tüm önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan ROSN Token örneği gibi diğer projelere de sayfalarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Proje tanımı

Güvenilir Token Nasıl Bulunur?

Gate.io sunduğu hizmetleri kullanıcılarına daha hızlı ulaştırmak ve hizmetlerden daha iyi yararlanmalarını sağlamak için “Günün Öne Çıkan Kazancı”nı her ün kullanıcılarına sunmaktadır. Bilgilendirme sayfasını ziyaret ederek HODL Kazan için günün en iyi tokenlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Gate.io HODL Kazan Güvenilir mi?

Kripto para borsaları arasında işlem hacmi bakımından ilk 10 sıralamasında yer alan Gate.io, kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutan kripto para takas platformlarından biridir.

HODL Et & Kazan seçeneğinde kullanıcılarına sunduğu avantajlar, herhangi bir işlem yapmadan pasif gelir elde etmek isteyenlere sunulan bir ayrıcalıktır. Tamamen borsanın denetiminde olan HODL Et Kazan, kripto varlıklarından farklı şekilde gelir elde etmek isteyen kullanıcılar için son derece güvenilir bir para kazanma yöntemidir.

Gate.io SSS

Gate.io kimlik doğrulaması güvenilir mi?

Gate.io kimlik doğrulaması (KYC), terörü finanse etme ve kara para aklama suçlarının önüne geçmek için kullanıcılarından istenen bir doğrulama türü olup güvenilirdir.

Gate.io Türkiye'de yasal mı?

Gate.io Türkiye'de yasal olarak faaliyet sürdüren bir borsadır. Borsa sadece Washington, New York, Küba, Sudan, Suriye, İran, Kuzey Kore, Venezuela, Pakistan ve Kırım ülkelerinde hizmet sunmamaktadır.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz