Gate io & NXD & KLAP Airdrop: Ödül 2,000 Dolar

0
187

Gate.io yeni bir airdrop etkinliği ile kullanıcılarını ödüllendiriyor. NXD ve KLAP airdrop etkinliğinde 100 kişiye 2,000 dolar değeli ödül havuzu paylaştırılacak.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Son katılım tarihi :1 Ağustos 2022

Nasıl Katılırım?

Gate.io airdrop etkinliğine katılmak için öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekir. %20 ömür boyu komisyon indirimi ile Gate.io üyeliği oluşturmak için tıklayın.

 1. Airdroplar Gleam üzerinden yapılmaktadır.
 2. Görevleri yerine getirin.
 3. Arkadaşlarınızı davet edin.
 4. Kazanma şansınızı arttırın.

NXD Airdrop’una katılmak için tıklayın

NXD Ödül: 50 şanslı kazanan, her biri 20$

Gate io KLAP coin çekilişi için tıklayınız.

NXD Katılım Şartları

 • Ödüller $NXD olarak dağıtılacaktır.
 • Ödül almak için KYC2’nin etkinliğin sonunda tamamlanması gerekiyor.
 • Etkinlik sırasında kaydolan yeni kullanıcılar dışında, adayların ödül kazanmak için 2022-07-17 ile 2022-08-01 tarihleri ​​arasında 50$’dan (spot işlem) daha az işlem yapmaları gerekir.
 • Her kullanıcı her 14 günde bir sadece bir ödül kazanabilir.
 • Kazanan listesi Gate.io News Telegram Channel’da duyurulacak .
 • Ödüller, etkinlik sona erdikten sonra 14 iş günü içinde dağıtılacaktır.
 • Yinelenen hesapların kullanılması ve diğer hile davranışları kesinlikle yasaktır.

KLAP Katılım Şartları

 • Ödüller $KLAP olarak dağıtılacaktır.
 • Ödül almak için etkinlik sona ermeden önce KYC2’nin tamamlanması gerekir.
 • Etkinlik sırasında kaydolan yeni kullanıcılar dışında, adayların ödül alabilmek için 2022-07-17 ile 2022-07-31 tarihleri ​​arasında 50 dolardan fazla spot işlem yapmaları gerekir.
 • Her kullanıcı her 14 günde bir sadece bir ödül kazanabilir.
 • Kazanan listesi Gate.io News Telegram Channel’da duyurulacak .
 • Yinelenen hesapların kullanılması ve diğer hile davranışları kesinlikle yasaktır.

Klap Finance KLAP Coin Nedir?

KLAP, kullanıcıların mevduat sahibi veya borçlu olarak katılabilecekleri, merkezi olmayan bir saklama dışı likidite piyasası protokolüdür. Mevduat sahipleri pasif bir gelir elde etmek için piyasaya likidite sağlarken, borçlular aşırı teminatlı (sürekli) veya yetersiz teminatlı (tek blok likidite) şekilde borç alabilirler. KLAP Finance platformu ile Varlıklar protokole yatırılabilir ve varlıklar faizle büyümesini izlenebilir. Varlıkları mümkün olan en düşük oranlarda ödünç alınabilir.

Klap, Klaytn’de en büyük DeFi protokollerinden biri olan AAVE’ye dayanan bir borç verme ve borç alma piyasasıdır. AAVE, uzaydaki en saygın ve güvenli protokollerden biri haline geldi. Klaytn’deki DeFi büyüdükçe, tek bloklu flash kredi özelliği de çok sayıda MEV ve arbitraj stratejisine yol açarak protokolün kullanımını artıracaktır.

Nexus Dubai NXD Coin Nedir?

BAE Tüccar Ağı BAE’deki çeşitli şirketlerle ortaklaşa yürütülen NXD Projesi, Dubai’deki birçok perakende mağazasında ve restoranda kullanılabilir. Mağazalar, genellikle olduğu gibi, sistemi kurmak için büyük miktarda para harcamak zorunda kalmadan da üye olabilirler. Büyük alışveriş merkezleri, süpermarketler, yemek teslimatları, oteller vb. birçok yerde ödeme kolaylıkla yapılabilmektedir. Teşvikler sağlandığı için gelen ticari alanların kapatılması mümkündür.

Polygon‘un, Ethereum‘un yüksek ücretlerini ve işlem sorunlarını çözmesi, diğer zincirlerden daha ucuz ve daha hızlı işlemlere izin vermesi bekleniyor. Ek olarak, Polygon’un ikinci katmanı (yan zincir), ana Ethereum blok zincirinin yanında çalışan hızlı bir blok zinciri görevi görür. Ethereum’un gelecekteki olası bir alternatifi olan Polygon, ERC ile de oldukça uyumludur ve çeşitli Ethereum blok zincirlerindeki uygulamalar için kullanılabilir.

Toplam arzı : 50,000,000,000 adettir.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz