Gate io & MicroChains MCG Airdrop: Ödül 1,000 dolar değerinde MCG coin

0
239

Gate.io yeni bir airdrop kampanyası başlattı. Toplam 1,000 dolar değerinde MCG coinin dağıtılacağı kampanyaya katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Son katılım tarihi: 2 Ağustos 2022

Nasıl Katılırım?

Gate.io airdrop kampanyasına katılmak için öncelikle hesabınızı oluşturmanız gerekiyor. %20 ömür boyu komisyon indirimi kazanmak ve Gate.io hesabınızı oluşturmak için tıklayın.

  1. Airdrop kampanyası Gleam üzerinden yapılıyor. Ulaşmak için tıklayın
  2. Görevleri yerine getirin
  3. Gate.io UID numaranızı girin.
  4. Arkadaşlarınızı davet edin.

Gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Gate io & MicroChains MCG Coin Nedir?

MicroChains, kaynak zinciri varlıklarını uyumlu bir sorumluya kilitleyerek ve hedef zincirin jetonlarını basarak 1:1 güvenli çapraz varlık zinciri gerçekleştirir. Ana akım genel zincirler arasında yerel varlıkların sorunsuz çapraz zinciri MicroChains’te desteklenir. Desteklenen tüm zincirler için, kullanıcılar varlıklarını karşılıklı olarak bir zincirden diğerine kolaylıkla taşıyabilirler.

MicroChains, kullanıcılara Cardano üzerinde Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Tether (USDT), USD Coin (USDC), Wrapped Bitcoin (WBTC) tokenlerini tutabilme imkanı tanıyacak. Ayrca MicroChains, tam merkezi ve merkeziyetsiz çapraz zincir hizmetleri ile çok zincirli ve çok katmanlı işlevselliği güçlendirir.

MicroChains şu anda Bitcoin, Ethereum, Cardano ve Milkomeda ağlarını destekliyor ilerleyen zamanlarda ise, ayrıca çok yakında BNB Chain, Avalanche ve Polygon gibi daha fazla zincir desteklenecek.

Projenin yatırımcıları arasında; Shima Capital, Dutch Crypto Investors, Huobi Trust, Cardano Feed ve daha fazlası gibi önemli yatırımcılar bulunuyor.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz