Gate.io Davet Airdrop Kampanyası: Ödül 500 USDT

Kullanıcılarını ödüllendirmeye devam eden Gate.io yeni bir airdrop etkinliğine daha imza attı. Kayıt olan ya da arkadaşlarını davet eden kullanıcılara maksimum 500 USDT değerinde ödül dağıtılacak.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Gate.io, arkadaşına referans ol veya kaydolarak gizemli kutulardaki 1.000.000 $’ı paylaş kampanyası kampanyasında davet edenler veya yeni kaydolan kullanıcılar için gizemli kutulardan maksimum 500$ çıkma fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılara sürpriz gizemli NFT’ler dağıtılacak.

Nasıl Katılırım?

Gate.io airdrop kampanyasına katılmak için öncelikle hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. %20 komisyon indirimli Gate.io üyeliğinizi oluşturmak için tıklayın.

Gate.io’daki Mevcut Kullanıcılar için:

Referans linkinizi kopyalayıp arkadaşlarınızla paylaşmak için etkinlik sayfasını ziyaret edebilir ve “Şimdi Davet Et” butonuna tıklayabilirsiniz. Davetli, referans linkiniz ile Gate.io’ya kaydolursa ve aşağıdaki ticare görevlerini tamamlarsa, her davetli için en fazla 2 gizemli kutu alabilirsiniz.

Yeni kullanıcılar:

Yeni bir kullanıcıysanız, etkinlik sayfasını ziyaret edebilir ve Gate.io’ya kaydolmak için “Kaydol” sekmesine tıklayabilirsiniz. Ardından, aşağıdaki ticaret görevlerini tamamladıktan sonra maksimum 2 adet gizemli kutu alabilirsiniz.

Ticaret Görevi 1: Spot piyasada minimum 50$ işlem hacmine sahip bir işlem yapmak.

Ticaret Görevi 2: Spot piyasada kümülatif işlem hacmi minimum 500$ değerinde bir işlem yapmak.

Eğer davetli veya yeni kullanıcının kümülatif işlem hacmi 500$’a ulaşmasına rağmen tek bir işlemde 50$’ı aşan işlemi yoksa, yalnızca bir gizemli kutu almaya hak kazanır.

Referansı ile davet eden, davet ettiği arkadaşı tarafından tamamlanan her görev için bir gizemli kutu kazanacaktır.Nekadar çok arkadaşınızı davet ederseniz o kadar çok gizemli kutu kazanırsınız.

Her davetli maksimum 16 gizemli kutu kazanabilir (Görev 1’den 8 ve Görev 2’den 8) ve 5., 11. ve 16. kutular, ödüllerin 500$’a kadar çıkma olasılığı daha yüksek olan sürpriz kutulardır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. İşlem hacmi = Kampanya döneminde Alış + Satış.
 2. Davetliler, yukarıdaki Ticaret Görevlerini tamamlamadan önce Gate.io’ya kripto para yatırmalıdır. Gate.io hesapları arasındaki dahili transferler geçersizdir.
 3. Süpriz kutudan maksimum 500$ çıkabilir. Normal kutulardan 200$ ‘a kadar çıkabilir.
 4. Her yeni kullanıcı Görev 1 ve Görev 2’yi yalnızca bir kez tamamlayabilir. Daha fazla gizemli kutu almak için arkadaşlarını Gate.io’ a kaydolmaya davet edebilir.
 5. Ödüller rastgele tokenleri içermenin yanısıra Gate.io puan ve NFT’leride içerir. NFT ödülleri Gate.io hesabınıza dağıtılacaktır.(Gate.io puanları 15 gün boyunca geçerlidir)
 6. Ödülleri talep edebilmek için KYC 2 doğrulamasının tamamlanmış olması gerekmektedir. Davet edenlerin, davet edilenlerin veya yeni kullanıcıların gizemli kutuları alabilmeleri için KYC 2 doğrulamasını tamamlamaları zorunludur.
 7. Ödüller, her tur bittikten sonra 7 iş günü içinde dağıtılacaktır. Kazanan duyurusu Gate.io News’ de yayınlanacaktır.
 8. Alt hesabın işlem hacmi, nihai hesaplamada ana hesabın standart işlem hacmi ile birleştirilmez. Bu etkinliğe katılırken her bir alt hesap bağımsız bir hesap olarak görülmeyecektir.
 9. Hileli davranışlar yasaktır. Hile durumunda, Gate.io ilgili kullanıcıları diskalifiye etme ve ödüllerden men etme hakkını saklı tutar.
 10. Metinin tercüme versiyonlar ile İngilizce versiyon arasında herhangi bir tutarsızlık olması durumunda, İngilizce metin geçerlidir.
 11. Gate.io, son karar verme hakları saklı tutar.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz