FTX Para Çekme: FTX’ten Binance Coin Transferi 2022

FTX para çekme işlemi hakkında bilgi sahibi değilseniz aşağıda resimli anlatımımızı takip ederek işlem yapabilir, herhangi bir sorun yaşamadan kolaylıkla para çekebilirsiniz.

Aşağıda FTX’ten para çekerken dikkat edilmesi gerekenler hakkında verdiğimiz bilgileri inceleyerek daha sağlıklı ve güvenilir şekilde hesabınızdan para çekebilirsiniz.

FTX’ten Coin Transferi / Para Çekme

FTX’ten banka hesabına para çekme işlemi, direkt olarak yapılamamaktadır. Alternatif olarak BinanceTR hesabınıza coin transferi yaptıktan sonra Türkiye’deki banka hesabınıza para çekebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki resimli anlatımımızı takip ederek kolaylıkla işlem gerçekleştirebilirsiniz.

FTX'ten Binance para çekme Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Mobil kullanıcısı” iseniz sayfanın sağ alt köşesinde yer alan “Cüzdan” butonuna tıklayın ve “Yatırma” butonuna tıklayın. “Bilgisayar kullanıcısı” iseniz sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Cüzdan” butonuna tıklayarak açılan sayfada “Yatırma” butonuna tıklayın.
FTX'ten Binance para çekme FTX borsasından çekmek istediğiniz coini (USDT) belirleyin daha sonra “Ağ” kısmını “TRC20” olarak seçin ve altta yer alan “Adres” bölümündeki cüzdan kodunu sağ tarafında yer alan kutucuğa tıklayarak kopyalayın.
FTX'ten Binance para çekme Cüzdanınıza girdikten sonra açılan sayfadan “Çekmeler” sekmesine tıklayın ve yeni sayfadan “Çekme İşlemi Gerçekleştir” butonuna
FTX'ten Binance para çekme Açılacak yeni sayfada hangi coini seçmek istediğinizi soracaktır. Aynı şekilde “USDT” seçin, “Adres” bölümüne Binance’dan kopyaladığınız cüzdan kodunu yapıştırın, “Çekim Yöntemi” yerine ağ adresini girin yani “TRC20” olarak seçin. Daha sonra “Çekme” butonuna tıklayın ve açılan sayfada doğrulama işlemlerini gerçekleştirerek işleminizi tamamlayın.

FTX Para Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. FTX hesabınızdan direkt olarak banka hesabına para çekemezsiniz.
  2. FTX’ten başka borsaya para çekerken cüzdan kodunun doğru olduğundan emin olun.
  3. FTX para çekme işlemi yaparken ağ seçimini doğru şekilde yaptığınızdan emin olun.
  4. Para çekme işlemleri, üç aşamada tamamlanmaktadır. FTX çekim işlemi, Blockchain onayı ve karşı borsa onayı. 3 aşamada tamamlanan bu işlem, zaman zaman Blockchain ağının yoğun olmasından dolayı gecikebilmektedir. Lütfen sabırla bekleyin, 2-3 saat kadar bir sürede paranız hesabınıza geçmemiş ise öncelikle FTX çekim bölümüne girerek işlemin onaylanıp onaylanmadığını kontrol edin. “Onaylandı” mesajını görüyorsanız karşı borsa ile iletişime geçin.
  5. Lütfen FTX para çekme işlemi için tanımadığınız veya güvenmediğiniz birinden destek almayın.
Dünyanın en iyi kripto para borsalarını karşılaştır!
Birbirinden farklı avantajlara sahip en iyi kripto para borsalarını karşılaştır ve avantajlarından yararlan.

FTX SSS

FTX'te kimlik doğrulaması güvenilir mi?

Kimlik doğrulama (KYC), global ve resmi çalışan tüm kripto para borsalarında terörü finanse etme ve kara para aklama suçlarının önüne geçmek amacıyla kullanıcılarından istenmektedir. FTX KYC doğrulama, güvenilir bir işlemdir.

FTX Türkiye'de yasal mı?

FTX, dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren ve faaliyette olduğu ülkelerin kanunlarına göre hareket eden bir borsadır. Türkiye'de de yasal olarak faaliyetlerini sürdürmekte olup herhangi bir kısıtlaması bulunmamaktadır.

FTX kapanır mı?

Günlük işlem hacmi göz önünde bulundurulduğunda böyle bir borsanın kapanması söz konusu bile olamaz. Ancak her ihtimale karşı kullanıcılar varlıklarını tek bir borsada tutmak yerine farklı borsalara bölmelidir.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz