FTX Kullanıcı Yorumları – Şikayetler

FTX kullanıcı yorumları ve şikayetleri için özel olarak oluşturduğumuz bu sayfamızdan yaşadığınız problemin hızlı şekilde çözülmesi için “Yorum Yap” bölümünü kullanabilirsiniz.

Marj.Org FTX Kullanıcı Desteği

Marj.Org FTX Kullanıcı Desteği

FTX şikayetleri, FTX yorumları, FTX para çekme sorunu, para yatıma sorunu, transfer süresi problemi gibi tüm deneyimlerinizi aktarabileceğiniz sayfamızdan hızlı dönüş almak için yazımızın altında “Yorum Yap” bölümünden şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

FTX canlı destek sayfasını kullanarak ya da direkt çözüm almak için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Marj.org’un FTX kripto para borsası ile herhangi bir ortaklığı bulunmamaktadır.

FTX Kullanıcı Şikayetleri ve Çözümleri

FTX Hesabımın Kimlik Doğrulama Sorunu

FTX Hesabımın Kimlik Doğrulama Sorunu

Kullanıcıların FTX şikayetleri arasında dile getirdikleri problemlerin başında kimlik doğrulaması süresi gelmektedir. Bazı kullanıcılar 1 aydan uzun süre kimlik doğrulaması beklediklerini bildirmektedir.

Çözümü:

KYC doğrulaması (kimlik doğrulama) müşterilerin işlem sırasına göre onaylanmaktadır. Normal süresi 24-48 saat arasında değişmektedir. Uzun süre beklediğiniz halde kimlik onayınız yapılmamış ise tekrar KYC doğrulaması sayfasına girin. Bir uyarı varsa uyarıyı okuyun ve yeniden kimlik bilgileriniz ile yüz doğrulaması gönderin. Eğer herhangi bir uyarı yok ise [email protected] mail adresinden yöneticilere mail gönderebilirsiniz.

FTX Yüz Doğrulama Hatası Alıyorum, Ne Yapabilirim?

FTX Yüz Doğrulama Hatası Alıyorum, Ne Yapabilirim?

FTX şikayetleri arasında sık karşılaşılan problemlerden biri de yüz doğrulama hatasıdır. Genel olarak kullanıcı yorumlarında yer alan bilgilere göre kimliğin ön ve arka yüzünün yüklenmesinden sonra gelen “yüz doğrulama” bölümünde kameraya erişim sağlanamıyor. Bunun nedeni nedir, çözümü nasıl sağlanır?

Çözüm:

FTX kamera erişim problemi, bazen ağ hatasından kaynaklanabilmektedir. Panik yapılacak bir durum yok. Öncelikle hesabınızdan çıkış yapın ve yeniden giriş yaparak aynı işlemleri tekrarlayın. Yine de bir çözüm sağlayamazsanız FTX canlı destek sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

FTX Vadeli İşlem Yapamıyorum

FTX Vadeli İşlem Yapamıyorum

Vadeli işlemlerde en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsası olan FTX, kullanıcılardan gelen bazı şikayetlere göre vadeli işlem yapılamamaktadır. Peki, bunun nedeni nedir, çözümü nasıl sağlanır?

Çözüm:

FTX vadeli işlem yapamıyorsanız muhtemelen KYC doğrulaması yapmamışsınızdır. Öncelikle profil ayarlarına girip KYC doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Bu da çözüm olmaz ise FTX iletişim bilgilerinden yöneticilerle iletişime geçebilirsiniz.

FTX Para Çekme Sorunu

FTX Para Çekme Sorunu

FTX para çekme sorunu da zaman zaman yaşanabilen bazı problemlerdendir. FTX para çekme sorunu neden oluşur, çözümü nedir?

Çözüm:

Genellikle kullanıcılar para transferi ya da çekim işlemi yaparken “Ağ” adına dikkat etmemektedir. Örneğin USDT transfer ederken seçilmesi gereken ağ “TRC20” ya da “ERC20” olması gerekir. Bunun dışında bir ağ seçmeniz durumunda paranız askıda kalabilir. FTX, direkt olarak banka hesabına para transferi yapmamaktadır. Bunu için FTX’ten Binance’a para çekme işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız buraya tıklayın.

FTX Yatırdığım Coin Yok, Ne Yapabilirim?

FTX Yatırdığım Coin Yok, Ne Yapabilirim?

FTX coin yatırma işlemi, iki farklı şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı ile coin alma ve başka borsadan coin transfer etme yöntemleri. Peki, yatırdığınız coin neden yok, çözümü nedir?

Çözüm:

FTX’e başka borsadan coin yatırma ya da FTX’e başka borsadan para transferi işlemi yaparken ağ adresi, coin seçimi ayarlarının doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Örneğin USDT transfer ederken “Ağ” adresini “Bitcoin” olarak seçerseniz transfer ettiğiniz coin hesabınıza geçmez ve askıda kalır. Bunun çözümü için FTX ile görüşmeniz gerekmektedir.

FTX 2FA Sorunu

FTX 2FA Sorunu

FTX kullanıcı şikayetleri arasında yer alan 2FA sorunu, zaman zaman yaşanabilen bir durumdur. Peki, 2FA sorunu nasıl çözülür?

Çözüm:

2FA şifrenizi unutmanız ya da kaybetmeniz durumunda yapabileceğiniz tek şey [email protected] mail adresinden kimlik bilgileriniz ile birlikte mail göndermek olacaktır. Cevap olarak gelen maili adım adım uygulayarak FTX 2FA sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

FTX Giriş Yapamıyorum Ne Yapabilirim?

FTX Giriş Yapamama Hatası

FTX kullanıcı yorumları arasında en sık görülen şikayetlerden biri de FTX giriş yapamama sorunudur. Peki, bunun çözümü nasıl sağlanır?

Çözüm:

FTX giriş problemi, genellikle ağ hatasından kaynaklı olarak yaşanan bir sorundur. Çözüm için öncelikle başka bir IP üzerinden bağlanmayı deneyin. Eğer farklı bir cihaz kullanıyorsanız bu da giriş yapmayı engelleyebilir. Sorunu çözmek için FTX canlı destek sayfasına bağlanarak sorununuz iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz