FTX VIP Kampanyası: Kampanya Detayları İçin Tıklayın

Türkiye’deki yatırımcılarına özel olarak oluşturduğu FTXTR ile daha çok dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Binance ortağı FTX, resmi web sitesinde FTX hesaplarına 1 Ağustos 2022 tarihine kadar  para yatıran kullanıcıların VIP statüsü kazanacağını duyurdu.

8.4

FTX %5 komisyon indirimi

En gelişmiş kripto para türev borsası FTX'e kayıt ol, ömür boyu %5 indirim kazan!
%5 KOMİSYON İNDİRİMİref

FTX’in resmi web sitesi üzerinde yaptığı duyuruda 1 Ağustos 2022 tarihine kadar FTX hesaplarına para yatıran kullanıcılar , VIP komisyonlarına hak kazanmak, daha yüksek API limitlerine ve kendilerine özel hesap yöneticisine sahip olmak için VIP statüsü kazanabileceklerini açıkladı.

FTX kripto borsası, her geçen gün yeni kullanıcı kitlesine ulaşmaya devam ederken düzenlediği etkinlikler ve kampanyalarla kullanıcılarını desteklemeye devam ediyor.

FTX’in VIP statüsü haberinde yer verdiği bir diğer önemli detay ise FTT coin tutan kullanıcılarla ilgili. Haberde FTT tutan kullanıcıların daha fazla kazanacakları söylendi.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz