FTX, RAMP Spot Ve Sürekli Vadeli İşlem Çiftlerini Listeden Kaldıracak

FTX kripto borsası mail üzerinden kullanıcılarını RAMP coin konusunda uyardı. Yaptığı duyuruda RAMP spot piyasalarını ve sürekli vadeli işlemleri listeden kaldıracak ve gelecekte yeniden markalanmış LEVER’i listelemeyi dikkate alacağını bildirdi.

8.4

FTX %5 komisyon indirimi

En gelişmiş kripto para türev borsası FTX'e kayıt ol, ömür boyu %5 indirim kazan!
%5 KOMİSYON İNDİRİMİref

Geçtiğimiz günlerde MEXC kripto borsasının yaptığı duyuruda LEVER’i destekleyeceğini bildirmiştik. Yeniden markalaşma yoluna giren RAMP yeni ismi ile birçok borsada yer almaya başladı. Borsalar da buna yönelik yenilik kararı alarak yeni markalama modelini desteklemeye başladı.

FTX kripto borsası da isim değişikliğine giren LEVER‘i listelemeyi dikkate alacağını kullanıcılarına mail üzerinden duyurdu.

Mailin devamında FTX şu bilgilere yer verdi;

  • RAMP spot piyasaları ve sürekli vadeli işlemler 3 Temmuz 2022’de saat 14:00’te (UTC) askıya alınacak
    • Tüm RAMP/USD ve RAMP-PERP emirleri iptal edilecektir
    • RAMP/USD ve RAMP-PERP piyasalarında alım/satım durdurulacaktır.
    • RAMP yatırma işlemleri durdurulacaktır.
    • RAMP-PERP, karşılık gelen endeks fiyatlarının 1 saatlik TWAP’sine kadar nakit olarak sona erecektir.
  • Listeden kaldırılmasından sonra, RAMP çekim işlemleri desteklenmeye devam edecektir.
* Lütfen zaman çizelgesine dikkat edin ve pozisyonlarınızı buna göre yönetin.
Not: Dijital varlıkların alım-satım işlemleri büyük fiyat dalgalanmaları nedeniyle büyük risk taşır. İşlem yapmadan önce dijital varlıklara yatırım yapmanın tüm risklerini anladığınızdan emin olmanızı rica ederiz.
RAMP spot ve sürekli vadeli işlem çiftlerinin işlem listesinden kaldırılmasının sonuçlarının sizlerin sorumluluğu altında olduğunu ve FTX’in kayıplardan sorumlu olmadığını belirtmek isteriz.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz