Coinbase İletişim Bilgileri (Mail, Twitter, Facebook, Reddit, Instagram)

Coinbase iletişim bilgileri ile yaşadığınız sorunları daha kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Coinbase kimlik doğrulama hatası“, “Coinbase para yatırma sorunu”, “Coinbase para çekme sorunu” ve diğer tüm yaşadığınız problemleri kısa sürede çözüme ulaştırmak için Coinbase “Yardım” sayfasını kullanabilir, Coinbase “Canlı Destek” sayfasından erişim sağlayabilirsiniz.

Coinbase Kayıt Linki

Coinbase’e kayıt olmak için ana sayfada yer alan “Başla” butonuna tıklayabilirsiniz. Kayıt olurken 10 dolar bonus kazanmak için buraya tıklayın.

Coinbase Canlı Destek

Coinase’de yaşadığınız bir problemi daha kısa sürede çözüme ulaştırmak için ana sayfanın sağ alt köşesinde yer alan “Bize Yazın” butonuna tıklayarak açılan sayfada yaşadığınız sorun ile ilgili başlığı seçin. Eğer yaşadığınız problemi anlatan bir başlık yok ise “Mesaj yazma” alanına yazabilirsiniz. Ancak canlı destek sayfasından Türkçe destek verilmediği için sorununuzu İngilizce yazmanız gerekmektedir.

Coinbase Yardım Merkezi Sayfası

Kullanıcılarına daha kaliteli hizmet vermek için “Yardım Merkezi” sayfası üzerinden destek sağlayan Coinbase’in yardım sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Yardım merkezi sayfasında yer alan konular arasından yaşadığınız problemi ifade eden bir konuyu seçin. Bireysel kullanıcılar, Kurumsal kullanıcılar ve geliştiriciler için olmak üzere üç farklı alanda destek alabileceğiniz sayfadan konuları tıkladığınızda detaylı bilgilere ve çözüm önerilerine ulaşabilirsiniz.

Coinbase E-Posta Adresi

Coinbase ile ilgili kullanım problemi ya da farklı bir sorun yaşamanız durumunda e-posta adreslerinden de iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız problemin hızlı bir şekilde çözüme ulaşması için [email protected] ve [email protected] mail adreslerine mail gönderebilirsiniz.

Coinbase Twitter Adresi

Coinbase’in yeni gelişmeleri hakkında anında haberdar olmak için Twitter adresini takip edebilirsiniz. Aktif şekilde paylaşımların yapıldığı Coinbase Twitter adresini takip etmek için buraya tıklayın.

Coinbase’in diğer Twitter hesaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Coinbase Facebook Adresi

Facebook kullanımında da aktif olan Coinbase, sayfasından yeni gelişmeleri paylaşarak kullanıcılarının anında haberdar olmasını sağlıyor. Siz de Coinbase paylaşımlarını takip ederek anlık haberdar olmak için buraya tıklayın.

Coinbase Instagram Adresi

Paylaşımları ile kullanıcılarını her alandan bilgilendiren Coinbase, Instagram hesabında da aktif bir şekilde paylaşım yapmaktadır. Coinbase Instagram adresini takip etmek için buraya tıklayın.

Coinbase Reddit Adresi

Anlık paylaşımları ile kullanıcılarının yeni gelişmelerden haberdar olmasını sağlayan Coinbase, Reddit hesabını da aktif şekilde kullanmaktadır. Platformu Reddit üzerinden takip etmek için buraya tıklayın.

Coinbase Youtube Adresi

Coinbase kullanımı ve diğer konularda güncel paylaşımların yapıldığı Coinbase YouTube kanalını da takip ederek gelişmelerden yararlanabilirsiniz. Coinbase YouTube kanalına abone olmak için buraya tıklayın.

Coinbase Telegram Adresi

Coinbase, iletişim kanalları sayfasından yaptığı duyuruda “Coinbase şu anda Telegram’da aktif DEĞİLDİR ve Coinbase Support ile bağlantılı olduklarına dair iddia veya beyanda bulunan herhangi bir kuruluş bunu yapmaya yetkili değildir ve GÜVENİLMEMELİDİR” şeklinde açıklama yaparak Telegram kullanmadığını belirtmektedir. Kendilerinin Coinbase yöneticileri olduğunu söyleyen kanallara kesinlikle itibar etmeyin.

Coinbase’e ait olduğunu söyleyen ve şüphelendiğiniz durumları platforma bildirmek ve çözüm bulunmasını sağlamak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Coinbase Nedir?

Coinbase, Brian Armstrong ve Fred Ehrsam tarafından 2012 yılında ABD merkezli olarak kurulan bir borsadır. Aslında kripto para alım satım platformunun ötesinde olan Coinbase, büyük şirketlerin varlık yönetimini de yapan bir platformdur. Her anlamda kullanıcısını koruyan platform, 7/24 iletişim kanalları ile yaşanan problemleri çözme konusunda kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Yaşadığınız problemleri kısa sürede çözüme ulaştırmak için aşağıda yer alan Coinbase iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz