BSC Daily & MCity $MCT Airdrop Fırsatı: Toplam Ödül 100,000 MCT coin + NFT

0
218

3D oyunda sosyal medyanın ve modern yaşamın pratik etkinliklerinin keyfini çıkarabilecekleri, Metaverse dünyası olacak şekilde inşa edilmiş yeni bir SocialFi metaverse platform olarak kurulan MCity, yeni bir airdrop etkinliğine imza attı.

Basit görevleri tamamlayan kullanıcıları arasında toplam 100,000 MCT coin ve NFT paylaşacak olan MCity ile kazanmak için aşağıdaki basit görevleri tamamlayın.

BSC Daily X MCity Gleam’a Katılmak İçin

  1. BSC Formunu doldurmak için tıklayın
  2. Twitter beğenisini yapın
  3. Telegram sayfalarına katılın
  4. Bep-20 cüzdan kodunu girin (Yalnızca MetaMask cüzdan kodu kabul edilmektedir.)

MCity MCT coin Çekilişine Katılmak İçin

  1. MCity Formunu doldurmak için tıklayın
  2. Twitter beğenisi yapın
  3. Telegram sayfasına katılın
  4. Bep-20 cüzdan kodunu girin (Yalnızca MetaMask cüzdan kodu kabul edilmektedir.)

Metamask Cüzdanına BSC Network Nasıl Eklenir?

Binance Smart Chain cüzdan kodunuzu tanımlamak için, Metamask ağ ekle kısmına aşağıdaki bilgileri girerek BSC mainneti cüzdanınıza tanımlayabilirsiniz.

Network Name: Smart Chain
New RPC URL: https://bsc-dataseed.binance.org/
Chain ID: 56
Currency Symbol: BNB
New RPC URL: https://bscscan.com/

M-City MCT Coin Nedir?

MCity, kullanıcıların tek bir 3D oyunda sosyal medyanın ve modern yaşamın pratik etkinliklerinin keyfini çıkarabilecekleri, Metaverse dünyası olacak şekilde inşa edilmiş yeni bir SocialFi metaverse platformudur. M-City‘de arkadaşlarla tanışabilir, rekabetçi oyunlar oynayabilir, gayrimenkul yatırımlarından kar elde edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz!

Kullanıcılar, MCity’deki faaliyetlere katılarak veya cazip karlar elde etmek için ev NFT’leri satın almaya yatırım yaparak gerçek zamanlı olarak etkileşime girebilir ve değerli jetonlar kazanabilir. M-City’nin ekosistemi, Emlak NFT’leri, Gamecenter ve Metaverse’in Flört, Seyahat ve Defi bankacılığı gibi özelliklerini satın alarak Gayrimenkul yatırımını içerir. Ayrıca, M-city Metaverse için çeşitlilik yaratmak için markalar veya yeni projeler için bir reklam sistemi sağlar ve projeye yeniden yatırım yapmak için çekici bir gelir kaynağı yaratır.. Mcity Metaverse ile yeni nesil Reklamcılık yaratmada ve sosyal ağ platformu olmada yenilikler vaat ediyor. MCT token, MCity platformunun kendi coinidir. Platform içi alım satımlarda kullanılmaktadır.

Toplam Arzı : 500,000,000 adettir.

M-City MCT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz