Güvenilir ve Hızlı BKEX Para Çekme

BKEX para çekme işlemini kolay bir şekilde yapmak için aşağıda resimli anlatım yaptığımız şekilde işlem yaparak güvenilir bir şekilde paranızı çekebilirsiniz.

BKEX kayıt

BKEX Para Nasıl Çekilir?

BKEX para çekme

BKEX hesabınızdan banka hesabınızda direkt olarak para çekimi yapamazsınız. Bunun yerine BinanceTR hesabınızı kullanarak varlıklarınızı TrBinance hesabınıza aktardıktan sonra banka hesabınıza çekebilirsiniz. Aşağıdaki adımları olduğu gibi uygulayarak güvenilir bir şekilde hesabınızdan para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

1- Binance Cüzdan -Yatırma Sayfasına Gidin

BKEX para çekme

BKEX’ten BinanceTR hesabınıza coin transferi yapmak için TRBinance hesabınıza giriş yapın, daha sonra [Cüzdan] ve [Yatırma] butonuna tıklayın.

2- Coin Seçin, Ağı Belirleyin Cüzdan Adresini Kopyalayın

BKEX para çekme

Yatırma butonuna tıkladığınızda açılan sayfadan hangi coini yatırmak istediğinizi seçin. Örneğin “USDT” seçin, daha sonra ağ olarak “TRC20” ağını seçin ve size verilen cüzdan kodunu kopyalayın.

3- Hesabınıza Giriş Yapın

BKEX para yatırma

BKEX para yatırma işlemini başlatmak için hesabınıza giriş yapın. Giriş yapmak için ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Giriş” butonuna tıklayın.

4- Varlıklar-Çekme

BKEX para çekme

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Varlıklar” butonuna tıklayın. Daha sonra açılan sayfada “Çekme” butonuna tıklayın.

5- Coin Seçin, Ağı Belirleyin Cüzdan Adresini Yapıştırın

BKEX para çekme

Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra açılacak sayfadan hangi coini çekmek istediğinizi belirleyin. TRBinance’da olduğu gibi “USDT” seçin, daha sonra ağ olarak yine “TRC20” ağını seçin ve BinanceTR’den kopyaladığınız cüzdan adresini ilgili yere yapıştırın ve ona kodlarını girdikten sonra işleminizi tamamlayın.

BKEX Para Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hızlı ve güvenilir şekilde BKEX para çekme işlemini tamamlamak için aşağıdaki adımlara dikkat ederek çekim işlemini gerçekleştirin.

  1. Cüzdan adresini yanlış kopyalamamak için mutlaka “Kopyalama” butonunu kullanın.
  2. Ağ adresinin her borsada aynı olması gerekmektedir. USDT çekimleri için ağ olarak TRC20 seçmeye dikkat edin.
  3. BinanceTR’de seçim yaptığınız coin ile BKEX’te seçtiğiniz coinin aynı olması gerekir. Farklı coinleri seçtiğinizde transfer işlemi onaylanmaz ve uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.
  4. BKEX para çekme süresi, BKEX onayı, Blockchain onayı ve TRBinance onayı olmak üzere 3 aşamadan geçtikten sonra tamamlanır. Bu süre. Ağın yoğunluğuna göre bazen değişebilir. Biraz sabırlı olmanızı öneririz.
  5. Para çekme işlemi için bilmediğiniz, tanımadığınız kişilerden destek almayın, direkt olarak canlı destek sayfasını kullanarak yardım alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: BKEX Para Yatırma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz