Yüzde 10 Komisyon İndirimli TH6QUORH Referans Kodu ile BKEX Kayıt Ol

BKEX kripto para borsasına üye olmak için aşağıdaki resimli anlatımımızı takip edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir şekilde kayıt olurken alım-satım işlemlerinde yüzde 10 komisyon indirimi kazanmak için “TH6QUORH” referans kodunu kullanabilirsiniz.

BKEX kayıt

BKEX Kayıt Nasıl Yapılır?

Hesabınızı güvenilir bir şekilde oluşturmak için BKEX referans kodu ile kaydınızı aşağıda anlattığımız şekilde yapabilirsiniz.

1- Kayıt Formunu Doldurun

BKEX kayıt

BKEX ana sayfasında sağ üst köşede yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıkladıktan sonra açılan forumu doldurun. Hızlı erişim sağlamak için linke tıklayın.

2- Bulmacayı Çözün

BKEX kayıt

Forumu doldurduktan sonra “Kodu Al” butonuna tıklayın ve açılan pencerede sorulan soruya doğru şekilde cevap verin. Daha sonra mailinize gelen kodu ilgili yere girin.

3- Güvenlik Sorusunu Ayarlayın

BKEX kayıt

Doğrulama kodunu girdikten sonra açılacak yeni sayfadan güvenlik sorularını belirlemeniz gerekmektedir. Hesabınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, gizli yanıtlarınız isteneceği için vereceğiniz cevapları aklınıza tutmanızı öneririz.

Yukarıdaki işlemleri doğru şekilde yaptıktan sonra artık hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Hesabınızı daha sağlıklı ve güvenilir şekilde kullanmak için aşağıda size anlattığımız şekilde hesabınızı iyileştirmenizi öneririz.

BKEX Güvenlik Ayarları

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil butonuna tıklayarak “Güvenlik Ayarları” sayfasını açın. Burada çeşitli bazı ayarları yapabilirsiniz.

1- Google Kimlik Doğrulaması

BKEX Google doğrulama

BKEX işlemlerini daha güvenli bir şekilde yapmak için Google kimlik doğrulaması sekmesini aktif etmenizi öneririz. Para çekme, şifre değiştirme ve güvenlik ayarları için Google doğrulama kodunu girmek için butonun karşısında yer açan kilidi tıklayın ve 2FA anahtarınızı etkinleştirin.

2- Telefon Doğrulama

BKEX telefon doğrulama

BKEX para çekme, yatırma ve işlem yapmayı daha güvenli hale getirmek için telefon doğrulama işlemi yapmanız gerekmektedir. Yine Güvenlik ayarları sayfasında yer alan “Telefon Doğrulama” butonunun yan tarafında yer alan “Şimdi Doğrulayın” butonuna tıklayarak telefon numaranızı doğrulayabilirsiniz.

BKEX KYC Doğrulama (Kimlik Doğrulaması)

KUC doğrulama, tüm güvenilir kripto para borsalarında olduğu gibi BKEX kripto para borsasında da istenen bir işlemdir. BKEX kimlik doğrulama yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1- Kimlik Doğrulama

BKEX kyc doğrulama

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil resmine tıklayın ve “Güvenlik Ayarları” butonuna tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta yer alan “Kimlik Doğrulama” butonuna tıklayın ve açılan sayfada “Kimlik Doğrulamak İçin” yazan yere tıklayın.

2- Forumu Doldurun

BKEX kimlik doğrulama

Açılan sayfada Ülke, İsim, Soyisim ve TCK numaranızı girin ve daha sonra “Sonraki Adım” butonuna tıklayın.

3- Kimliğinizi Yükleyin

BKEX kimlik doğrulaması

Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra açılacak sayfadan kimliğinizin ön yüzünü ve arka yüzünü sisteme yükleyin ve ardından “Denetime Gönder” butonuna tıklayın.

İlginizi Çekebilir: BKEX Güvenilir mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz