BingX Spota FIRO İşlem Çiftini Ekleniyor

0
353

BingX kripto borsası yeni coinleri listelemeye devam ediyor. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada FIRO işlem çiftini ekleyeceğini duyurdu.

4.3

İçeriğin Özet Başlıkları

BingX %5 komisyon indirimi

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan BingX'e kayıt ol %5 komisyon indirimi kazan!
%5 KOMİSYON İNDİRİMİref

Spot alım satımında 15 Temmuz 2022 11:30(UTC+8) Beta sürümü ile ekleneceğini duyuran BingX, kripto para hakkında ve listeleme ile ilgili ayrıntılı bilgilere yer verdi.

BingX Spot, 15 Temmuz 2022 11:30(UTC+8) Beta sürümüne aşağıdaki çifti ekleyecektir.

  • FIRO işlem çifti eklenecek.
  • Bu çiftin spot alım satım hizmeti, piyasaya sürüldüğü anda başlar.
  • Yatırma ve çekme hizmeti 15 Temmuz 2022 (UTC+8) kullanıma sunulacaktır. Gerçek başlangıç zamanı geçerli olacaktır.

Özellikler

İşlem Çifti Blokzinciri Emir başına Miktar Limiti (USDT) Günlük Limit (USDT) Ücret Oranı
FIRO BEP20 20000 100,000 0.01%

Notlar

1.Tutarsız zincir türleri nedeniyle gereksiz kayıpları önlemek için lütfen yatırma ve çekme işlemleri yaparken BingX tarafından desteklenen zincir türlerini kontrol edin.

2.Spot işlem limitlerine ilişkin parametreler, piyasa likiditesine göre sistem tarafından otomatik olarak ayarlanır. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen 7/24 çevrimiçi desteğimizle iletişime geçin.

Tanıtım

BingX, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz