BingX Yeni Sürüm Copy Trade Yayınlandı

0
369

Copy trade işlemlerinde dünyanın önde gelen kripto borsalarından BingX, resmi web sitesinde yaptığı duyuruda V3.3 sürümünü yayınladığını duyurdu.

4.3

BingX %5 komisyon indirimi

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan BingX'e kayıt ol %5 komisyon indirimi kazan!
%5 KOMİSYON İNDİRİMİref

Bingx’in resmi web sitesinde yaptığı açıklamada kullanıcıları için ticareti kolaylaştırıcı ruhunu takip etmek için copy trade hizmetinde büyük yeniliklere yer verdiğini duyurdu. Popüler Trader Listesi, Riski Seven Trader Listesi, Risk Derecelendirmesi ve işlem verileriyle ilgili daha fazla çizelge gibi özellikleri eklediğini bildiren BingX, bu özellikleri ile daha deneyimli bir copy trade ticaretinin yapılacağını bildirdi.

V3.3 Copy Trade Hizmeti | Neler Yeni?

1. Popüler Trader Listesini Eklendi

Burada “son zamanlarda çoğu takipçinin tercihi olan traderlar” görüntülenir.

BingX Copy trade

Traderlar için önemli bir gelişme: Bir trader son zamanlarda ne kadar çok takipçi çekerse, Popüler Trader Listesine girme şansı o kadar yüksek olur. Traderlar, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere işlem paylaşımı hesaplarını iyi yöneterek takipçileri çekebilir: İşlem paylaşımı hesaplarında minimum 500 USDT fon bulundurmak, bir kullanıcı adı ve avatar belirlemek, nispeten istikrarlı işlem kayıtları, Gönderiler’de takipçilerle etkileşim kurmak, platform kaynakları için başvuru yapmak bu daha iyi yönetmelerine olanak sağlar.

Takipçiler için fayda: İyi bir itibar genellikle hak edilir ve aynı şey, değerlendirmeden sonra çoğu kullanıcının seçeneklerini sunan ve bir dereceye kadar yüksek kaliteli traderları belirlemeye yardımcı olabilecek Popüler Trader Listesi için de geçerlidir.

2. Riski Sevmeyen Trader Listesi Eklendi

Burada “işlemleri düşük riskler ve uzun vadeli büyüme sağlayan traderlar” görüntülenir.

BingX Copy trade

Traderlar için faydaları: V3.3, işlem paylaşımı hesaplarında büyük bir başlangıç net değerine sahip olan veya riski sevmeyen bir stratejiye bağlı kalan ve dolayısıyla önceki Trader Listesinde önceliklendirilmeyen riski sevmeyen traderların bir listesi eklendi Yeni liste, “düşük risk ve uzun vadeli büyüme” ile bu tür traderlar için riski artıracaktır.

Takipçiler için faydaları: V3.3, düşük ila orta riskli takipçiler için daha sezgisel bir şekilde seçenekler sunar.

3. Risk Derecelendirmesi Eklendi

Risk derecesi ne kadar düşükse, ilgili risk seviyesi o kadar düşük olur ve bunun tersi de geçerlidir.

BingX Copy trade

Trader için faydaları: Risk Derecelendirmesi, bir traderın sıralamasına katkıda bulunan faktörlerden biridir. Traderları, daha istikrarlı olması ve agresif işlem faaliyetlerinden kaçınması için stratejilerini keskinleştirmeye teşvik eder.

Takipçiler için faydaları: Risk Derecelendirmesini anlamak “Maks. Düşüş”ten daha kolaydır. Takipçilerin bir traderın risk seviyesini daha sezgisel olarak belirlemelerine ve kendi risk toleranslarına göre takip edip etmeyeceklerine karar vermelerine yardımcı olur.

4. Trader Profilinde Daha Fazla Veri Tablosu

Traderların daha kapsamlı istatistikleri

BingX Copy trade

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz