BingX Spot Alım Satıma SHIT İşlem Çiftini Ekliyor

Kripto borsaları arasında yaptığı yeniliklerle adını duyurmaya devam eden BingX kripto borsası, resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda 8 Haziran 2022 (UTC+8) itibari ile spot alım satımlara SHIT işlem çiftini ekleyeceğini duyurdu.

4.3

İçeriğin Özet Başlıkları

BingX %5 komisyon indirimi

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan BingX'e kayıt ol %5 komisyon indirimi kazan!
%5 KOMİSYON İNDİRİMİref

Kullanıcı deneyimini göz önünde bulunduran ve geliştirmelerini buna göre yapan BingX kripto borsası, duyuru panelinde yaptığı yayında, yoğun talep nedeniyle 8 Haziran 2022’den itibaren spot alım satımlarda SHIT işlem çiftini ekleyeceğini bildirdi.

Yatırma ve çekme hizmeti 8 Haziran 2022 (UTC+8) kullanıma sunulacağını bildiren borsa, işlem çifti ile ilgili bilgilere de yer verdi.

BingX’te yayınlanan haberin detayları şöyle;

Özellikler

İşlem Çifti Blokzinciri Emir başına Miktar Limiti (USDT) Günlük Limit (USDT) Ücret Oranı
SHIT/USDT ETH 15 – 20,000 100,000 0.02%

 

Notlar

1.Tutarsız zincir türleri nedeniyle gereksiz kayıpları önlemek için lütfen yatırma ve çekme işlemleri yaparken BingX tarafından desteklenen zincir türlerini kontrol edin.

2.Spot işlem limitlerine ilişkin parametreler, piyasa likiditesine göre sistem tarafından otomatik olarak ayarlanır. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen 7/24 çevrimiçi desteğimizle iletişime geçin.

# Tanıtım

BingX, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz