BingX, Ethereum (ETH) Hard Fork Güncellemesini Destekleyecek

0
355

BingX resmi web sitesinden yaptığı duyuruda 29/06/2022 19:15’te tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan Ethereum (ETH) hard fork yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu.

4.3

BingX %5 komisyon indirimi

En iyi kripto para borsaları arasında yer alan BingX'e kayıt ol %5 komisyon indirimi kazan!
%5 KOMİSYON İNDİRİMİref

2 gün sonra gerçekleşmesi beklenen ETH hard fork yükseltmesi, borsaların takibine girdi. Hard forku destekleyecek borsalar arasına en büyük kripto borsalarından BingX’in de destekleyeceği duyuruldu.

Resmi web sitesinde yaptığı duyuruda ETH hard forkunu destekleyeceğini belirten BingX, detaylar hakkında da bilgi verdir. Habere göre;

  • Ethereum ağındaki yatırma ve çekme işlemleri (ETH, ERC-20, ERC-721 ve ERC-1155 tokenleri dahil) 29/06/2022 saat 6:00’te (TSİ) askıya alınacaktır. Bu tokenlerin işlemleri etkilenmeyecektir.
  • Kullanıcılara, ETH hard fork yükseltmesi sırasında fonları artırmaktan kaçınmaları tavsiye edilir, bunun yerine yükseltmeden önce bunu yapmalıdırlar.
  • Güncelleme tamamlandıktan sonra ağ için yatırma ve çekme işlemlerine (ETH, ERC-20, ERC-721 ve ERC-1155 tokenleri dahil) devam edeceğiz. Başka duyuru yapılmayacaktır.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz