Binance Earn Nedir, Nasıl Kullanılır: Detaylı Rehber 2022

 

Kripto para yatırımı olarak tasarlanan Binance Earn, varlıkların otomatik olarak yatırılmasına ve bundan pasif gelir elde edilmesine denir. Kripto birikimlerinin arttırılması için kullanılan platform, yatırım yapan kullanıcısına günlük faiz oranları vermektedir.

Kullanıcı deneyimini sürekli ön planda tutan ve çalışmalarını da buna göre şekillendiren dünyanın en iyi kripto para borsası Binance, kullanıma sunduğu Binance Earn ile kullanıcılarının pasif gelir elde etmelerini sağlıyor. Bir anlamda “vadeli mevduat hesabı” olarak da düşünülebilen Binance Earn ile herhangi bir alım satım işlemi yapmaya herek kalmadan kullanıcılar günlük faiz oranları kazanabilirler.

Binance Earn Nasıl Kullanılır?

Binance Earn’ü kullanmak için aşağıda resimli olarak anlattığımız gibi kullanabilirsiniz. İşlem güvenliğiniz ve varlık güvenliğiniz için lütfen anlatıma dikkat ederek işlem gerçekleştirin.

Binance earn kullanımı Binance hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfanın üst köşesinde yer alan "Kazan" butonuna tıklayın, açılır sekmeden "Earn"ü seçin. Daha sonra "Garantili", "Yüksek Getirili" ve "Otomatik Yatırım" olmak üzere 3 seçenek göreceksiniz. Bunların açıklamasını aşağıdaki bilgilerde yapacağız. Siz buradan "Garantili" öğesine tıklayın.
Binance earn kullanımı Coin seçimi için sağ tarafında yer alan "Katıl" butonuna tıklayın. Ancak Earn programına katılmak için seçtiğiniz coinin spot hesabınızda olması gerekmektedir. Listede yer alan bazı coinlerde "Esnek" bazılarında "gün" bazılarında ise "Sabit" yazmaktadır. Esnek, istediğiniz zaman çıkabileceğiniz coinlerdir, gün belirlenen coinlerde belirlenen gün kadar kalmak zorundasınız, sabit olanlardan ise belirlenen oranlar üzerinden kazanırsınız.
Binance earn kullanımı Binance Earn, süreli kullanabileceğiniz bir kazanma modelidir. Açılacak yeni sayfada, her coine göre stake etme sürelerini belirtmektedir. Buradan süreyi ve miktarı belirledikten sonra "Onayla" butonuna tıklayarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Binance Earn Nedir?

Kripto para ticaretinde, farklı ticari işlemler yapılarak para kazanılır. Spot piyasasında belirli bir yerden emir verip alınan coinler, belirli bir yere geldiğinde otomatik ya da manuel olarak satılabilir. Vadeli işlemlerde ise kaldıraç kullanılarak 1:1’den bazı kripto paralarda 1:175 oranında kaldıraç kullanılarak para kazanılabilir.

Spot işlemler, vadeli işlemlere göre daha az risklidir, vadeli işlemler, işin uzmanı olmayı gerektirir ve daha da önemlisi bilinçli bir psikolojik hareket gerektirir.

Binance earn, borsanın desteklediği kripto paralarınızı kolaylıkla büyütebileceğiniz farklı ürünler sunan bir ticaret modelidir. Earn, herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan varlıklarınızı belirli bir süre stake ederek (kilitleyerek) para kazanmanızı sağlar.

Binance Earn Modelleri Nelerdir?

Binance earn, herhangi bir işlem yapmadan günlük gelir elde etmek isteyenlerin tercih ettikleri bir tür yatırımdır. Binance Earn, farklı türleri ile kullanıcılarını desteklemektedir. Aşağıdaki earn modellerini inceleyin, size uygun olan yatırım planını seçin.

1- Garantili Kazanma: Binance earn ile para kazanmanın en kolay yöntemi, garantili kazanma yöntemidir. Özellikle de bu alanda yeni iseniz kesinlikle tercih etmeniz gereken kazanma yöntemi bu olmalıdır.

Garantili kazanma, geçici olarak kilitlediğiniz coinlerden garantili kazanabileceğiniz bir earn modelidir. Özellikle kripto para piyasasında yeni olanlar için önerilebilecek kazanma modeli budur. Herhangi bir alım-satım işlemi yapmanıza gerek kalmadan Binance garantili kazanma modelini tercih edebilirsiniz.

2- Yüksek Getirili Kazanma: Yüksek getirili kazanma, garantili kazanmadan daha farklı çalışır ve risk içerir. Yani yatırdığınız ana paranızı riske eden yüksek getirili staking işlemidir. Bu işlem, biraz daha profesyonellik gerektirdiği için özellikle bu alanda yeni iseniz girmeniz önerilmez.

3- Otomatik Yatırım: Otomatik yatırım da Binance earn modelleri arasında sunulan pasif gelir elde etmeyi sağlayan bir modeldir. Otomatik yatırım, önceden belirlediğiniz belirli tutardaki coinlerin otomatik olarak çekilmesi ile yapılan bir işlemdir. 3 aydan 3 yıla kadar otomatik yatırım seçeneğini kullanarak herhangi bir alım-satım işlemi yapmadan pasif gelir elde edebilirsiniz.

9.9

Binance En Yüksek işlem hacmine sahip borsa

Binance Global, piyasa değeri ve yatırım hacmi açısından en büyük kripto para borsadır.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Binance Earn Avantajları Nelerdir?

Her geçen gün daha da geliştirilmeye devam eden Binance, kullanıcılarına farklı ticaret türleri sunmaya devam ediyor. Kullanıcıların köşeye attıkları yani işlem yapmadıkları uzun vadeli coinleri Binance earn (kazan), herhangi bir işlem yapmadan pasif gelir elde etmenin en kolay yoludur. Peki, avantajları nelerdir?

  1. Binance earn ile herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmadan günlük pasif gelir elde edebilirsiniz.
  2. “Garantili Kazanma” modelini seçtiğinizde, alım-satım yapmanıza gerek kalmadan coin kazanabilirsiniz.
  3. “Yüksek getirili kazanma” modeli garantili yatırıma göre daha riskli olsa da özellikle boğa sezonunda yüksek kazanç sağlar.
  4. “Otomatik yatırma” ile sürekli piyasaya bakmanıza gerek kalmadan varlıklarınız çekilir ve böylelikle para kazanmaya devam edersiniz.
  5. Piyasa ile ilgilenmek için zamanınız yoksa paranızdan para kazanabileceğiniz en güzel kazanma yöntemidir.

Binance SSS

Binance cüzdan güvenilir mi?

Binance cüzdan (Binance Smart Chain), Binance Chain ve Ethereum'a erişim için resmi Binance kripto para cüzdanı olarak çalışan online bir cüzdandır. Blockchain tabanlı olarak çalışan BSC, son derece güvenilir online cüzdanlardan biridir.

Binance yüz doğrulama güvenilir mi?

Binance yüz doğrulama, kara para aklama ve terörü finanse etme suçlarının önüne geçebilmek için Binance kimlik doğrulaması (KYC) yaparken istenen bir doğrulama olup güvenilirdir.

Binance uygulaması güvenilir mi?

Binance uygulaması da Binance web sitesi gibi sürekli olarak denetim altında tutulan güvenilir bir uygulamadır. IOS ve Android sürünleri bulunan Binance uygulama, aynı zamanda bilgisayar kullanıcıları için oluşturulan bir uygulama ile de hizmet vermektedir.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz