Amazy $AZY Airdrop: Toplam Ödül 1,000 USD Değerinde AZY coin

AMAZY, kullanıcıların sağlıklı ve fit kalırken gelir elde edebilecekleri bir sağlık uygulamasıdır. Game-fi ögelerine sahip Binance Smart Chain ağı üzerinde oluşturulmuş uygulamada kullanıcılar NFT Sneaker’ları ile yürüyerek veya koşarak ödül tokeni olan AMT Tokeni kazanırlar.

Daha fazla dikkat çekmek için bölgesel bir airdrop etkinliğine imza atan AMAZY, her bölgede 1,000 USD değerinde AZY coin dağıtıyor.

Airdrop bitiş tarihi : 24 Temmuz 2022

Nasıl Katılırım?

Airdrop etkinliğine katılarak kazanma şansını elde etmek için sunulan 8 airdrop etkinliğine birden katılabilirsiniz. Ancak diğer bölgelerin airdroplarına katılmanız durumunda ödüllerinizin iptal edilebileceğini düşündüğümüz için sadece Türkiye’deki airdropa katılmanızı öneririz.

Airdrop Gleam üzerinden yapılmaktadır. Katılmak için tıklayın

  1. Twitter beğenilerini yapın
  2. Discord kanalına katılın
  3. Telegram kanalını takip edin.
  4. Instagram beğenisi yapın
  5. YouTube kanalını ziyaret edin.

Metamask Cüzdanına Binance Smart Chain (BSC) Network Nasıl Eklenir?

Binance Smart Chain cüzdan kodunuzu tanımlamak için, Metamask özel rpc kısmına aşağıdaki bilgileri girerek BSC mainneti cüzdanınıza tanımlayabilirsiniz.

Network Name: Smart Chain
New RPC URL: https://bsc-dataseed.binance.org/
Chain ID: 56
Currency Symbol: BNB
New RPC URL: https://bscscan.com/

Amazy AZY Coin Nedir?

AMAZY, kullanıcıların sağlıklı ve fit kalırken gelir elde edebilecekleri bir sağlık uygulamasıdır. Game-fi ögelerine sahip Binance Smart Chain ağı üzerinde oluşturulmuş uygulamada kullanıcılar NFT Sneaker’ları ile yürüyerek veya koşarak ödül tokeni olan AMT Tokeni kazanırlar. AZY Tokeni ise platformun yönetişim tokenidir.

Kullanıcılar NFT Sneaker’larıyla arkadaşlarıyla veya kendi başlarına AMT tokeni kazanabilecekleri gibi aynı zamanda uygulamanın marketinden NFT Sneakerlarını kiralayabilirler. Uygulamanın amacı insanları ekran başından temiz havada sosyalleştirerek gelir elde etmelerini sağlamak. Uygulamanın aynı zamanda AMAZY Realverse’i bulunuyor böylelikle fitness app ile gerçek hayat ürünleri kombine edilebilir. Uygulamanın ağı Binance Smart Chain olduğu için AMAZY Market’inde BNB ile alış veriş yapılacaktır.

Güncel airdropları takip etmek için Airdrop sayfamızı takip edin yeni airdroplara katılarak kazanma şansınızı arttırın.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz