deneme

Güncel Airdrop Haberleri 2022

Güncel airdrop haberlerini takip edebileceğiniz sayfamızda, basit görevleri tamamlayarak bedava coin/token kazanma şansını elde edebilirsiniz. 

En Güncel Airdrop'lar

9.9

Binance En Yüksek işlem hacmine sahip borsa

Binance Global, piyasa değeri ve yatırım hacmi açısından en büyük kripto para borsadır.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

2022 Güncel Airdroplar

Airdrop, token ya da coinlerin piyasaya sürülmeden önce projenin dikkat çekici hale gelmesini sağlamak için düzenlenen etkinliklerdir.

Airdroplar, farklı şekilde verilir. ödül airdroplar, standart airdroplar, hodl airdroplar ve sert çatal airdroplar olmak üzere 4 farklı şekilde verilir. 

Basit görevleri tamamlayarak kazanabileceğiniz güncel airdroplar, sitemizin Airdrop haberleri kategorisinde güncel olarak sunulmaktadır. Takip ederek bedava coin kazanabilirsiniz. 

Güncel Airdroplar Nasıl Takip Edilir?

Airdrop kampanyalarına katılarak herhangi bir yatırım yapmadan coin ödülleri kazanabilirsiniz. Bunun için güncel haberlerin verildiği sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır. 

En güncel airdrop listesi ile sürekli olarak güncellediğimiz sitemizi ziyaret ederek basit görevleri yerine getirme karşılığında airdrop kazanma şansını elde edebilirsiniz. 

Airdroplar Güvenilir mi?

Airdroplar, token ya da coin projelerinin daha dikkat çekici hale gelmesi için düzenlenenen etkinliklerdir. Bu etkinliklerin hepsine güvenilir demek elbette yanlış olur.

Marj.org olarak 2022 güncel airdrop listesini sunmadan önce projeler hakkında kapsamlı bir araştırma yapıyoruz. Projenin güvenirliği, referansı ve düzenlenmiş ise ICO düzenlemeleri hakkında gerekli bilgileri edindikten sonra ziyaretçilerimize sunuyoruz. 

Her Airdrop Coin/Token Kazandırır mı?

Airdrop etkinlikleri bazen dolandırıcılık amacıyla da oluşturulabilmektedir. Bu tür etkinliklere karşı dikkatli olmanız ve uzak kalmanız en doğrusu olacaktır. 

Katıldığınız her airdroptan ödül alabileceğinizin garantisi bulunmaz. Genellikle airdrop dağıtımı sınırlı sayıda sunulur ve ilk katılan kullanıcılar ödülleri almaya hak kazanırlar. Bu nedenle erken davranmak önemlidir. 

En Çok Kazandıran Airdroplar Hangileridir?

Güncel 2022 airdrop listesini sunduğumuz sitemizde, en çok kazandıran airdropları paylaşmaya özen gösteriyoruz. En çok kazandıran airdroplar, ödül airdropları veya borsaların düzenledikleri airdroplardır. 

Gate.io Airdrop

Gate.io, dünyanın en güvenilir ve işlem hacmi bakımından en yüksek işlem hacmine sahip kripto borsasıdır. Dönemsel olarak kampanyalar düzenleyen Gate.io’nun en güncel airdrop haberlerini sitemizden takip ederek bedava coin kazanabilirsiniz. 

Huobi Airdrop

Huobi Global de dönemsel olarak airdrop sunan b ir platformdur. Sitemizden güncel airdrop listelerini takip ederek platformun düzenlediği etkinliklere katılarak bedava coin kazanabilirsiniz. 

Binance Airdrop

İşlem hacmi bakımından en büyük kripto borsası Binance da çeşitli airdrop etkinlikleri ile kullanıcılarını ödüllendiren bir platformdur. Güncel airdrop haberleri kategorimizi takip ederek en yeni etkinliklere katılabilirsiniz. 

Altcoin Airdrop

Yeni listelenen ya da piyasaya sürülen airdrop etkinliklerine katılıp basit görevler karşılığında bedava token kazanmak için sitemizi takip edebilirsiniz.